Kauno „Žalgiriui“ pavyko išvengti dar vieno skaudaus smūgio. Pajėgiausios sudėties rungtyniavę kauniečiai tik susitikimo pabaigoje sugebėjo įrodyti savo pranašumą prieš traumų išretintą „Šiaulių“ ekipą ir iškovojo pergalę rezultatu 86:81 (16:24, 24:17, 19:15, 27:25). Tai buvo tryliktoji iš eilės žalgiriečių pergalė Lietuvos krepšinio pirmenybėse.

Nors ketvirtį keturias taškais iš eilės pradėjo šiauliečiai, „Žalgiris“ į tai atsakė Pauliaus Jankūno dvitaškiu bei dviem Eurelijaus Žukausko dėjimais ir pirmą kartą persvėrė rezultatą savo naudai - 6:4. Į dar vieną P.Jankūno dvitaškį tiksliais metimais atsakė Stefhonas Hannahas bei Vaidotas Volkus, o rezultatas įpusėjus kėliniui tapo lygus - 8:8. Po Antano Sireikos paprašytos minutės pertraukėlės „Šiauliai“ spurtavo 11:3 ir po dviejų iš eilės Mindaugo Kuzminsko tritaškių pirmą kartą įgijo aštuonių taškų persvarą - 19:11. Nors žalgiriečiams buvo pavykę priartėti (16:19), kėlinį svečiai baigė spurtu 5:0 ir po pirmojo kėlinio „Šiauliai“ pirmauja - 24:16.

Antrąjį kėlinį „Šiauliai“ pradėjo dar dviem tolimais metimais ir, nepaisant Jono Mačiulio tritaškio, pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą - 30:19. Visgi svečių puolimo mašina ėmė strigti, o „Žalgiris“ laimėjo atkarpą 13:3 ir įpusėjus kėliniui Mantas Kalnietis išlygino rezultatą - 32:32. Visgi ketvirčio pabaigoje ir vėl šiek tiek sėkmingiau žaidė šiauliečiai, kurie po dviejų kėlinių išlaikė persvarą, tačiau ji siekė vos vieną tašką - 41:40.

Nuo pat trečiojo kėlinio pradžios žalgiriečiai ėmė naudoti pagrindinį savo ginklą - aktyvų žaidimą po varžovų krepšiu. tai netrukus davė teigiamų rezultatų ir po keturių P.Jankūno taškų bei dviejų T.Klimavičiaus dėjimų „Žalgirio“ persvara pasiekė keturis taškus - 48:44. Visgi svečiai nebuvo linkę lengvai pasiduoti iki likus žaisti keturias minutes jau Gintaras Krapikas buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės, nes „Šiauliai“ vėl išsiveržė į priekį - 55:52. Visgi ketvirčio pabaigoje ir vėl truputį sėkmingiau rungtyniavo „Žalgiris“, kuris po trijų kėlinių jau turėjo trijų taškų pranašumą - 59:56.

Ketvirtajame kėlinyje „Žalgiris“ jau neišleido iniciatyvos iš savo rankų, tačiau kauniečių pranašumas tik kartą viršijo dviženklį. Iki susitikimo pabaigos likus trims minutėms A.Šležas baudos metimu sumažino aikštelės šeimininkų pranašumą iki penkių taškų (74:69), tačiau P.Jankūnas vėl atstatė septynių taškų persvarą - 76:69. Susitikimo pabaigoje „Šiauliams“ buvo pavykę sumažinti deficitą iki penkių taškų (79:84), tačiau aikštelės šeimininkai tiksliai realizavo baudos metimus ir iškovojo pergalę rezultatu 86:81.