Dešimtąją nesėkmę naujai sukurtoje Ukrainos krepšinio lygoje patyrė Rimanto Grigo treniruojamas ir du lietuvius savo gretose turintis Kijevo „Budivelnik“ klubas, kuris svečiuose 82:90 (19:22, 16:24, 24:16, 23:28) nusileido Čerkasų „Čerkaski mavpy“ krepšininkams.

37 minutes aikštelėje praleidęs Tomas Delininkaitis surinko 25 (dvitaškiai 4/7, tritaškiai 3/7, baudos 8/9) taškus, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 7 kamuolius, perėmė kamuolį, suklydo 5 kartus, išprovokavo 10 pražangų ir 4 sykius prasižengė.

Povilas Čiukinas per 28 minutes surinko 13 (dvitaškiai 5/9, tritaškiai 1/2, baudos 0/1) taškų, atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, sykį suklydo, išprovokavo varžovo pražangą ir 3 kartus pažeidė taisykles.

20 taškų Kijevo komandai surinko Johnas De Groatas.

„Budivelnik“ (17 pergalių ir 10 pralaimėjimų) turnyro lentelėje užima ketvirtąją vietą.