Rusijos lygoje visai nedaug trūko iki netikėto rezultato. Maskvos komandų derbyje du lietuvius savo gretose turinti „Dinamo“ ekipa ilgą laiką pirmavo, bet neišlaikė persvaros ir 69:71 (18:18, 20:13, 18:18, 13:22) nusileido be nuostolių žygiuojančiai ir jau 12-ąją pergalę iškovojusiai čempionei CSKA komandai.

„Dinamo“ krepšininkai pirmavo beveik visą rungtynių laiką. Likus žaisti 2:30 CSKA krepšininkai priartėjo iki minimumo (67:68), o tikslus Ramūno Šiškausko baudos metimas išlygino rezultatą - 68:68. Aikštelėje vyko chaotiškas žaidimas, abi ekipos dažnai klydo.

B.Nachbaro baudos metimas grąžino persvarą šeimininkams (69:68), tačiau T.Langdonas nubaudė varžovus tolimu metimu per S.Monios rankas - 71:69. „Dinamo“ du sykius nesugebėjo surengti rezultatyvios atakos, o B.Nachbaro tritaškis paskutinę dvikovos sekundę tikslo nepasiekė. CSKA šventė eilinę pergalę 71:69.

R.Šiškauskas nugalėtojams per 32 minutes įmetė 15 taškų (dvitaškiai 3/4, tritaškiai 1/3, baudos metimai 6/8), atkovojo ir perėmė po 2 bei prarado 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 10 pražangų ir sykį baudavo.

„Dinamo“ komandai Robertas Javtokas per 36 minutes surinko 13 taškų (dvitaškiai 6/8, baudos metimai 1/2), atkovojo ir prarado po 4, perėmė 1 kamuolį, blokavo 2 varžovų metimus, atliko rezultatyvų perdavimą, po dusyk prasižengė ir išprovokavo varžovus.

Darjušas Lavrinovičius aikštelėje praleido 3 minutes, per kurias pelnė 2 taškus (dvitaškiai 1/2), atkovojo 2 kamuolius, blokavo varžovą ir padarė klaidą.

„Dinamo“: B.Nachbaras 20 (8 atk.kam.), R.Javtokas 13, T.Hansenas 12, J.Pargo 8 (4 rez.perd.).

CSKA: T.Langdonas 18, M.Smodišas 17, R.Šiškauskas 15, N.Zisis 7 (4 rez.perd.).