Nors Rygos ASK krepšininkai maždaug 26 minutes kovojo su Maskvos CSKA klubu kaip lygūs su lygiu, Eurolygos čempionai dominavo ketvirtajame kėlinuke ir iškovojo užtikrintą pergalę 80:67 (21:12, 20:18, 16:18, 23:21) Vieningosios krepšinio lygos „Promo taurės“ turnyro ketvirtfinalyje.

CSKA klubas pradėjo susitikimą spurtu 10:0, tačiau svečiai iš Latvijos pamažu artėjo ir antrajame kėlinuke sumažino atsilikimą iki 4 taškų (24:28). Šeimininkai turėjo nedidelę persvarą, bet neturėjo galimybės jos smarkiai didinti. Po didžiosios pertraukos ASK krepšininkai spurtavo ir sumažino deficitą iki 3 taškų 41:44, bet jėgos ėmė sekti, o Rusijos krepšininkai didino tempą. Ketvirtojo kėlinuko pabaigoje ekipas jau skyrė 20 taškų skirtumas (80:60), bet latviams pavyko pelnyti 7 taškus be atsako ir sušvelninti atsilikimą - 67:80.

Ramūnas Šiškauskas nugalėtojams per 20 minučių pelnė 11 taškų (dvitaškiai 1/2, tritaškiai 2/5, baudos metimai 3/3), atkovojo ir prarado po 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovų metimą, po kartą prasižengė ir išprovokavo varžovo pražangą.

CSKA: T.Morrisas 13, E.Lorbekas 12, R.Šiškauskas 11, V.Chriapa 8 (6 atk.kam.), Z.Planiničius 7, V.Keuru 6.

ASK: K.Kambala (8 atk.kam.) ir B.Šundovas (6 atk.kam.) - po 15, A.Vitols 14, S.Valters 8, A.Mažutis 3.

CSKA klubas turnyro pusfinalyje kovos su „Kyiv“ ekipa, o ASK krepšininkai dėl 5-8 vietų varžysis su Kauno „Žalgiriu“.