Milano „Armani Jeans“ ekipa, kurioje rungtyniauja Mindaugas Katelynas, Eurolygos D grupės susitikime namuose rezultatu 73:59 (26:16, 15:18, 16:6, 16:19) nugalėjo Belgrado „Partizan“ klubą.

Rungtynes kur kas geriau pradėjo šeimininkai, kurie pelnė 7 taškus iš eilės ir kiek atitrūko (7:0). Netrukus „Partizan“ ekipa atsigavo, tačiau šeštąją minutę „Armani Jeans“ klubo persvara tapo dviženklė (15:5). Atotrūkis tarp komandų nepakito iki pat kėlinuko pabaigos (26:16).

Antrojo kėlinuko pradžioje svečiai iš Serbijos atsigavo ir ėmė artėti prie savo varžovų. Penkioliktąją mačo minutę po dviejų taiklių Novicos Veličkovičiaus baudos metimų komandas skyrė vos 3 taškai (30:27). Vis dėlto šeimininkai iki ilgosios pertraukos savo persvarą padidino iki 7 taškų (41:34).

Trečiajame ketvirtyje Milano klubo krepšininkai visiškai užspaudė savo varžovus bei ėmė didinti savo persvarą, o ketvirtasis kėlinukas tebuvo formalumas.

M.Katelynas iš viso aikštelėje praleido 22 minutes ir per šį laiką pelnė 10 taškų (3/4 dvitaškių, 4/5 baudų), atkovojo 9 kamuolius, atliko 1 vieną rezultatyvų perdavimą ir išprovokavo 4 varžovų pražangas. Lietuvis surinko 19 naudingumo balų ir buvo naudingiausias žaidėjas visoje „Armani Jeans“ komandoje.

„Armani Jeans“ ir „Partizan“ ekipos Eurolygoje yra iškovojusios po 3 pergales ir patyrusios po 5 nesėkmes.

„Armani Jean“: L.Vitali ir J.Thomasas - po 14, D.Hawkinsas 12, M.Katelynas 10 (9 atk. kam.).

„Partizan“: M.Tepičius 19, Ž.Rakočevičius ir N.Veličkovičius (6 atk. kam.) - po 9.