Penktąją pergalę aštuntose Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionato rungtynėse iškovojo ir į ketvirtąją poziciją pakilo Kėdainių „Nevėžio“ klubas, kuris svečiuose 76:70 palaužė Marijampolės „Sūduvą“ (1 pergalė ir 6 pralaimėjimai).

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus šešioms minutėms Kėdainių klubo pranašumas siekė tik septynis taškus (62:55), tačiau svečiai pelnė keturis taškus iš eilės ir įgijo dviženklę persvarą - 66:55. Pačioje susitikimo pabaigoje „Sūduvos“ klubui pavyko gerokai priartėti, o likus žaisti 15 sekundžių komandas teskyrė penki taškai (75:70). Visgi „Nevėžis“ išsaugojo savo persvarą ir laimėjo rungtynes 76:70.

„Sūduva“: T.Černeckis 13, M.Runkauskas 12 (5 rez. perd.), A.Čižikas 10, Š.Kulevičius 9 (tritaškiai 1/5).

„Nevėžis“: D.Šilinskis 21 (dvitaškiai 9/12, 8 atk. kam.), A.Viskontas 18 (7 rez. perd.), B.Veikalas 17, G.Leonavičius 10.