SEB Baltijos krepšinio lygos (BBL) Elito diviziono rungtynėse Rygos „Barons/LMT“ klubas, kuriame žaidžia Dainius Adomaitis ir Giedrius Gustas, namuose rezultatu 90:68 (27:16, 27:25, 23:12, 13;15) sutriuškino Ramūno Butauto treniruojamą Rygos ASK komandą.

Šeimininkai, daugiausiai D.Adomaičio pastangomis, pirmosiomis minutėmis atitrūko į priekį. Pirmojoje susitikimo pusėje ASK klubo krepšininkai dar bandė priešintis, tačiau po ilgosios pertraukos dešimtyje žaidę R.Butauto auklėtiniai palūžo. „Barons/LMT“ ekipa ėmė triuškinti savo varžovus ir iškovojo nesunkią pergalę.

D.Adomaitis per aikštelėje praleistas 29 minutes pelnė 12 taškų (1/3 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 4/4 baudų), atkovojo 5 kamuolius, tačiau suklydo 2 kartus.

G.Gustas aikštelėje praleido 31 minutę ir per šį laiką surinko 13 taškų (0/2 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 7/8 baudų), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Andrius Mažutis ASK ekipai per aikštelėje praleistas 22 minutes taškų nepelnė (0/1 dvitaškių, 0/1 tritaškių), atkovojo 1 kamuolį ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Barons/LMT“ komanda SEB BBL Elito divizione yra iškovojusi 4 pergales ir patyrusi 3 nesėkmes. Tuo tarpu ASK klubo sąskaitoje - 4 pergalės ir 2 pralaimėjimai.

„Barons/LMT“: A.Škele 20 (6 atk. kam., 5 rez. perd.), D.Alexanderis 18 (8 atk. kam.), G.Gustas 13 (7 atk. kam., 7 rez. perd.), D.Adomaitis 12.

ASK: U.Helmanis 14, R.Marshas 12, C.Breweris ir B.Sundovas - po 11.