andrius mažutis ask

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „andrius mažutis ask“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „andrius mažutis ask“.

„Barons“ sutriuškino R. Butauto auklėtinius

SEB Baltijos krepšinio lygos (BBL) Elito diviziono rungtynėse Rygos „Barons/LMT“ klubas, kuriame žaidžia Dainius Adomaitis ir Giedrius Gustas, namuose rezultatu 90:68 (27:16, 27:25, 23:12, 13;15) sutriuškino Ramūno Butauto treniruojamą Rygos ASK komandą. Šeimininkai, daugiausiai D.Adomaičio pastangomis, pirmosiomis minutėmis atitrūko į priekį. Pirmojoje susitikimo pusėje ASK klubo krepšininkai dar bandė priešintis, tačiau po ilgosios pertraukos dešimtyje žaidę R.Butauto auklėtiniai palūžo.