Geriausiais 2008 metų pasaulio imtynininkais išrinkti ukrainietis Vasilijus Fedorišinas, Azerbaidžano atstovas Rovšanas Bairamovas ir bulgarė Stanka Zlateva. Jie nugalėjo Tarptautinės imtynių federacijos (FILA) surengtuose rinkimuose.

Laureatai išrinkti pagal pasirodymus Pekino olimpinėse žaidynėse, pasaulio ir žemynų pirmenybėse bei „Grand Prix“ varžybose.

V. Fedorišinas Pekino olimpinių žaidynių laisvųjų imtynių varžybose svorio kategorijoje iki 60 kg iškovojo sidabro medalį ir nugalėjo „Grand Prix“ varžybų finale bei Europos čempionate Tamperėje (Suomija).

Graikų-romėnų imtynių atstovas R. Bairamovas (iki 55 kg) šiemet taip pat tapo olimpiniu vicečempionu ir buvo pirmas „Grand Prix“ finale bei Europos čempionate.

S. Zlateva Pekine taip pat buvo antra moterų imtynių varžybų svorio kategorijoje iki 72 kg. Ji nugalėjo pasaulio ir Europos čempionatuose ir „Grand Prix“ finale.