Įspūdingą valią antroje susitikimo pusėje pademonstravę Belgrado „Partizan“ krepšininkai Eurolygos D grupės trečiojo turo rungtynėse namuose sugebėjo panaikinti net 23 taškų deficitą ir 81:76 (15:28, 23:27, 28:12, 15:9) įveikė Mindaugo Katelyno Milano „Armani Jeans“ ekipą.

Po apylygės susitikimo pusės pirmieji spurtavo svečiai iš Italijos, kurie įpusėjus pirmajam kėliniui laimėjo atkarpą 8:0 ir po Yohanno Sangare metimo sužaidus šešiais minutes šiek tiek atitrūko - 16:11. Ketvirčio pabaigoje „Armani Jeans“ spurtavo dar kartą bei po pirmųjų dešimties minučių jau turėjo dviženklę persvarą - 28:15.

Antrajame kėlinyje svečiai ir toliau dominavo aikštėje. Įpusėjus antrajam ketvirčiui "Armani Jeans" jau triuškino Serbijos čempionus rezultatu 47:24. Nors iki didžiosios pertraukos "Partizan" komandai pavyko šiek tiek priartėti, įpusėjus mačui „Armani Jeans“ priekyje - 55:38.

Viskas aukštyn kojom apsivertė antroje susitikimo pusėje. „Partizan“ krepšininkas ėmė sparčiai mažinti deficitą, o sutrikę svečiai rengė vieną netikslią ataką po kitos. Vos prasidėjus ketvirtajam kėliniui Stephane'as Lasme po labai ilgos pertraukos grąžino pranašumą Serbijos klubui - 68:67.

Nors Mindaugas Katelynas tolimu metimu buvo dar šiek tiek atitolinęs „Armani Jeans“ ekipą (73:68), aikštės šeimininkai į tai atsakė atkarpą 9:0 ir įgijo keturių taškų pranašumą - 77:73. Susitikimo pabaigoje serbai tiksliai realizavo baudos metimus ir iškovojo įspūdingą pergalę rezultatu 81:76.

20 su puse minučių aikštelėje praleidęs M.Katelynas svečiams pelnė 6 (dvitaškiai 0/3, tritaškiai 1/1, baudos 3/4) taškus, atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė ir prarado po kamuolį, blokavo 2 varžovų metimus, išprovokavo 3 pražangas ir aikštelę buvo priverstas palikti dėl išnaudoto 5 asmeninių pražangų limito.

„Partizan“: N.Veličkovičius 14, S.Lasme (10 atk. kam.) ir A.Rasičius (7 rez. perd.) - po 12, M.Tepičius (8 rez. perd., 6 atk. kam.) ir C.Vitkovacas - po 11, Ž.Rakočevičius 10.

„Armani Jeans“: J.Thomasas 27, D.Hawkinsas 14, J.Beardas 10, M.Hallas 8.