Triuškinančia pergale ULEB Eurolygos D grupės kovas pradėjo čempionės titulą ginanti Maskvos CSKA ekipa, kurioje rungtyniauja Ramūnas Šiškauskas. Rusijos čempionai namuose 90:64 (22:9, 27:10, 17:16, 24:21) sutriuškino Mindaugo Katelyno Milano „Armani Jeans“ ekipą.

Šiose rungtynėse intriga dingo jau pirmojo kėlinio viduryje. Sužaidus septynias minutes po Erazemo Lorbeko dvitaškio aikštės šeimininkai pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą (17:6) ir persvarą iki kėlinio pabaigos dar labiau padidino - 22:9.

Per likusį laiką CSKA krepšininkai ir toliau vis didino pranašumą, o varžovams šiek tiek priartėti leido tik ketvirtojo kėlinio viduryje. Visgi susitikimą CSKA baigė spurtu 12:4 ir Rusijos klubas laimėjo rungtynes rezultatu 90:64.

28 minutes aikštelėje praleidęs R.Šiškauskas nugalėtojams pelnė 11 (dvitaškiai 3/4, tritaškiai 1/2, baudos 2/2) taškus, atkovojo 4 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį ir išprovokavo varžovo pražangą ir pats kartą prasižengė.

CSKA: T.Langdonas 18 (tritaškiai 4/5), N.Zisis 15 (dvitaškiai 4/5, tritaškiai 1/1, baudos 4/4), J.R.Holdenas 13, E.Lorbekas 12 (dvitaškiai 5/5, baudos 2/2), T.Morris 9.

„Armani Jeans“ klube rungtyniaujantis M.Katelynas per 16 su puse minutės pelnė 2 (dvitaškiai 1/3, tritaškiai 0/1) taškus, atkovojo 3 kamuolius, 2 kartus suklydo, kartą prasižengė ir išprovokavo varžovo pražangą.

„Armani Jeans“: J.Thomas ir P.Sow - po 12, M.Mordente ir D.Hawkins - po 11.