Belgrado „Crvena Zvezda“ stadione atrankos į 2010-ų metų pasaulio futbolo čempionatą 7-os grupės rungtynėse susirėmė Serbijos ir Lietuvos rinktinės. Šį kartą lietuviams teko pripažinti varžovų pranašumą – pralaimėta 3:0 ir turnyrinėje lentelėje nusileista į antrą vietą.

Įvartį serbams pačioje rungtynių pradžioje, 8-tą žaidimo minutę, pelnė Branislavas Ivanovićius. 34-ą žaidimo minutę skirtumą padidina Milošas Krasićius. Antro kėlinio viduryje situacija galėjo dar labiau pablogėti – Arūnas Klimavičius nuo vartų linijos ranka atmušė kamuolį, gavo raudoną kortelę, o teisėjas paskyrė 11-os metrų baudinį, bet Žydrūnas Karčemarskas atrėmė N. Žigičiaus smūgį. Nuo šios akimirkos lietuviai žaidžia sumažėjusia sudėtimi.

O po 10-ies žaidimo minučių tas pats N. Žigičius savo klaidą ištaisė – 3:0. Po šių rungtynių serbai tapo septintos grupės lyderiais.

Šeštadienį lietuviškoje, septintoje grupėje jau įvyko šiokia tokia sensacija – Austrijos rinktinė nesugebėjo įveikti Farerų salų rinktinės – 1:1. Prancūzai taip pat lygiomis sužaidė su rumunais – 2:2. Štai kaip po šeštadienio rungtynių atrodo turnyrinė lentelė:

Kitų šeštadienio rungtynių rezultatai: Suomija – Azerbaidžanas 1:0, Škotija – Norvegija 0:0, Gruzija – Kipras 1:1, Šveicarija – Latvija 2:1, Velsas – Lichtenšteinas 2:0, Anglija – Kazachstanas – 5:1, Ukraina – Kroatija 0:0, Vengrija – Albanija 2:0, Švedija – Portugalija 0:0, Danija – Malta 3:0, Turkija – Bosnija 2:1, Bulgarija – Italija 0:0, Graikija – Moldavija 3:0, Vokietija – Rusija 2:1, Estija – Ispanija 0:3, San Marinas – Slovakija 1:3, Lenkija – Čekija 2:1, Liuksemburgas – Izraelis 1:3, Belgija – Armėnija 2:0, Slovėnija – Šiaurės Airija 2:0, Olandija – Islandija 2:0.