Nesėkmingai pradėję SEB Baltijos krepšinio lygos (BBL) Iššūkio taurės turnyrą Marijampolės „Sūduvos“ ekipa atkeršijo Gulbenės „ASK/BUKI“ krepšininkams ir savo aikštelėje įveikė varžovus 37 taškų skirtumu 104:67 (22:18, 15:11, 24:16, 43:22).

Rungtynės prasidėjo apylygiai ir per pirmuosius du kėlinukus nė vienai ekipai nepavyko įgyti svaresnio pranašumo. Tačiau po didžiosios pertraukos marijampoliečiai padidino pranašumą iki dviženklio (39:29) ir pamažu didino atotrūkį.

Vis dėlto ketvirtajame kėlinuke „Sūduvos“ krepšininkai žaidė tarsi iš natų – jie pelnė beveik dvigubai daugiau taškų nei oponentai – net 43 ir baigė susitikimą triuškinančiu skirtumu 104:67.

„Sūduva“: M.Runkauskas 20 (8 atk.kam., 7 rez.perd.), T.Černeckis 18 (6 atk.kam.), A.Oladimeji 16 (10 atk.kam.), M.Kalvelis 15, M.Valukonis 12 (10 atk.kam.), J.Kaziliūnas 10.

„ASK/BUKI“: A.Jansons 22 (6 atk.kam.), A.Brunins 18, G.Rauza 11.