„Šiaulių“ krepšininkams išvyka į Latvijos sostinę susiklostė nesėkmingai - jie turėjo pripažinti įtikinamą Rygos „Barons“ komandos pranašumą rezultatu 87:71 (20:14, 18:15, 28:21, 21:21).

Šeimininkai spurtavo dar pirmajame kėlinuke ir po D.Adomaičio baudos metimų pirmavo 20:12. Antrajame kėlinuke tas pats lietuvis dvitaškiu su pražanga padidino „Barons“ komandos pranašumą iki dviženklio - 28:16.

Ilgą laiką komandas skyrė panašus taškų skaičius, bet trečiojo kėlinuko pabaigoje latviai pataikė tris tritaškius iš eilės ir padidino savo ekipos persvarą iki 16 taškų - 64:48.

Šiauliečiai dar mėgino vytis varžovus, tačiau šeimininkai rungtyniavo užtikrintai bei po spurto 7:0 padidino pranašumą iki 20 taškų - 78:58. Galutinis dvikovos rezultatas 87:71.

„Barons“: A.Demetrius 22 (6 atk.kam.), G.Gustas (5 rez.perd.) ir A.Škėle (5 atk.kam., 4 rez.perd.) - po 14, A.Henningas 8, D.Adomaitis 6, P.Čukinas 4.

„Šiauliai“: V.Praškevičius 23, G.Kadžiulis 14 (5 rez.perd.), G.Maceina 9 (4 rez.perd.), A.Šležas 7 (7 atk.kam.), S.Kuzminskas 6 (6 atk.kam.).