Olimpinio krepšinio turnyro atrankos varžybose antrąjį kelialapį iškovojo šeimininkų graikų rinktinė, kuri rezultatu 88:63 (19:11, 29:24, 20:15, 20:13) nugalėjo Puerto Riko ekipą. Rytoj mažajame finale dėl trečiojo kelialapio puertorikiečiai kovos su Vokietijos krepšininkais.

Graikijos rinktinė nuo pat pirmųjų rungtynių minučių įgijo pranašumą (6:0, 10:2, 15:4), kurio Puerto Riko krepšininkai taip ir nesugebėjo panaikinti. Antrame kėlinuke svečiai priartėjo iki šešių taškų (18:24, 25:31), tačiau galingai atkarpą sužaidę šeimininkai įgijo solidžią 13 taškų persvarą (48:35).

Trečiame kėlinuke Puerto Riko ekipa kiek sušvelnino skirtumą (49:58), tačiau ketvirčio pabaigoje vėl sėkmingiau rungtyniavo graikai, kurie įgijo lemiamą pranašumą 68:50. Paskutiniame kėlinuke skirtumas dar labiau išaugo Graikijos rinktinės naudai, kuri šventė užtikrintą pergalę rezultatu 88:63.

Graikija: D.Diamantidis 15, V.Spanoulis 14 (6 atk. kam.), S.Schortsianitis 13, K.Tsartsaris 11, I.Bouroussis ir P.Vassilopoulos (7 atk. kam.) – po 10, T.Papaloukas 9 (10 rez. perd.).

Puerto Rikas: J.Barea 16, F.Rivera 8, C.Lee ir D.Santiago – po 7, L.Ayuso 2, C.Arroyo 0.