Vokietijos vyrų krepšinio rinktinė pirmosiose olimpinių žaidynių atrankos turnyro rungtynėse nesunkiai rezultatu 104:68 (34:11, 25:13, 22:16, 23:28) įveikė Žaliojo Kyšulio salų ekipą.

Vokietija susitikimą pradėjo spurtu 7:0, tačiau tuomet Žaliojo Kyšulio salų komandos žaidėjas Jeffas Xavieras pataikė tritaškį (7:3). Netrukus savo pirmuosius taškus Vokietijos rinktinėje pelnė aukštaūgis Chrisas Kamanas (9:3). Nuo tada vokiečių persvara tik augo - po pirmojo kėlinuko jie jau buvo priekyje 23 taškais (34:11).

Prabėgus trims antrojo ketvirčio minutėms Žaliojo Kyšulio salų komanda atsiliko 40 taškų (13:53). Netrukus persvara išaugo iki 43 taškų, tačiau artėjant kėlinuko pabaigai Vokietijos varžovė spurtavo 9:2 ir atotrūkis sumažėjo iki 35 taškų (59:24).

Po ilgosios pertraukos pirmieji taškus pelnė Žaliojo Kyšulio salų ekipos krepšininkas (26:59), bet vėliau Vokietija dar labiau atitrūko. Visgi iki kėlinuko pabaigos likus 3 minutėms vokiečių varžovai atotrūkį buvo sumažinę iki 29 taškų (40:69), tačiau vokietis Svenas Schultze pataikė porą tritaškių ir vėl atstatė buvusį pranašumą (81:40).

Ketvirtajame kėlinyje Vokietijos rinktinė didžiąją laiko dalį leido rungtyniauti mažiau žaidžiantiems krepšininkams. Vokietijos komandos atsarginiai Žaliojo Kyšulio salų ekipai neleido priartėti ir iškovojo lengvą pergalę. (104:68).

Vokietija: D.Nowitzki 16, Ph.Zwieneris 11, Ch.Kamanas 10 (10 atk. kam. per 20 min.), S.Schultze ir R.Garettas - po 9.

Žaliojo Kyšulo salos: J.Xavieras 21, J.Gomešas 9, R.Mascarenhasas 8 (8 atk. kam.), A.Monteiro ir P.Cipriano - po 6.