Trečiadienį sužaistos Latvijos futbolo taurės turnyro aštuntfinalio rungtynės, kuriose lietuviai įmušė net septynis įvarčius.

Įspūdingą pergalę iškovojo Liepojos „Metalurgs“ klubas, kuriame šįsyk rungtyniavo tik Artūras Rimkevičius ir Darius Miceika, svečiuose net 13:0 (6:0) sutriuškinęs žemesnės lygos Rygos“ „Viesulis“ ekipą.

Tris įvarčius nugalėtojams pelnė A. Rimkevičius, vieną - D. Miceika.

Visą susitikimą žaidęs A. Rimkevičius 44-ą minutę buvo įspėtas, o įvarčius mušė 25, 27 ir 74 minutėse.

Iki 65-os minutės rungtyniavęs D. Miceika pasižymėjo 64-oje minutėje.

Tris įvarčius į varžovų vartus trečiadienį įmušė ir Mindaugas Kalonas, o jo Rygos „FK Riga“ klubas išvykoje net 9:0 (4:0) sutriuškino „Nikars“ vienuolikę.

Visas 90 minučių žaidęs M. Kalonas pasižymėjo 24, 71 ir 85 minutėse.

Taurės savininkė „Ventspils“ komanda, kurioje visas 90 minučių žaidė Darius Žutautas, trečiadienį varžovų aikštėje 2:0 (2:0) nugalėjo „FK Jelgava“ futbolininkus.

Atkakliausiai rungtynės vyko Rėzeknėje, kur vietos „Balzama“ komanda su dviem lietuviais tik po 11 m baudinių serijos 10:9 įveikė Daugpilio „Dinaburg“ ekipą. Pagrindinis šio susitikimo laikas ir pratęsimas baigėsi be įvarčių - 0:0.

Darius Regelskis nugalėtojų gretose žaidė visą mačą, o Marius Bezykornovas rungtyniavo nuo 66 minutės.

Be Valerijaus Mižigurskio žaidusi Ventspilio „Vindava“ trečiadienį svečiuose 3:0 (2:0) nugalėjo „Jekabpils SC“ futbolininkus.

Kitų aštuntfinalio susitikimų rezultatai:

Jūrmalos „Spartaks“ - Rygos „Skonto“ 0:4 (0:2)

Rygos „JFK Olimps/ASK“ - Daugpilio „Daugava“ 0:1 (0:0)

„FS Metta/LU“ - „FK Jūrmala“ 1:3 (1:0)

Latvijos futbolo taurės turnyro ketvirtfinalio poros paaiškės ketvirtadienį, o ketvirtfinalio rungtynės bus žaidžiamos gegužės 7 dieną.