Antrą pergalę iš eilės Latvijos futbolo čempionate iškovojo bei vienvalde dešimties komandų turnyro lydere tapo nugalėtojos titulą ginanti „Ventspils“(6 tšk.) ekipa su dviem Lietuvos futbolininkais.

Šeštadienį išvykoje Ventspilio futbolininkai 4:1 (1:1) sutriuškino septintojoje pozicijoje esančią Daugpilio „Daugava“ (1 tšk.) vienuolikę.

Tarp atsarginių žaidėjų nugalėtojų gretose buvo Darius Žutautas, o Marianas Choružijus aikštėje pasirodė pačioje rungtynių pabaigoje (90 min.).

Pirmą pergalę Latvijos futbolo pirmenybėse iškovojo bei į penktąją vietą pakilo Rygos „Riga“ (3 tšk.) klubas su Mindaugu Kalonu, namuose 3:1 (2:0) įveikęs Rygos „JFK Olimps-ASK“ futbolininkus.

Lietuvį po pertraukos aikštėje pakeitė Gints Freimanis.

Kitas šeštadienio antrojo turo mačas tarp „Jūrmala“ ir Daugpilio „Dinaburg“ klubų baigėsi lygiosiomis 0:0.