riga

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „riga“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „riga“.

„Sūduvą“ palieka vienas iš lyderių

Marijampolės „Sūduvai“ pirmojoje sezono dalyje atstovavęs puolėjas Kule Mbombo, pasibaigus nuomos sutarčiai, grįžta į Latvijos klubą „Riga“. Futbolininkas iš Kongo Demokratinės Respublikos 2021 m. „Optibet A lygos“ čempionate sužaidė 17 rungtynių, per kurias pelnė 8 įvarčius. Be to, puolėjas kartą pasižymėjo „Hegelmann LFF taurės“ turnyre. „Sūduva“ dėkoja žaidėjui už indėlį į komandos rezultatus ir linki sėkmės tęsiant karjerą.
2021-06-27

„Sūduvą“ prieš kovas Europoje sustiprino prancūzas

Marijampolės „Sūduva“ pasirašė kontraktą, kuris galios nuo šių metų liepos 1 d. iki 2022 m. sezono pabaigos, su krašto saugu iš Prancūzijos Jordanu N’Kololo. 28 metų futbolininkas taip pat turi Kongo pilietybę ir yra sužaidęs 5 rungtynes (2 įvarčiai) šios šalies nacionalinėje rinktinėje.
2021-06-15

Aiškūs visi galimi „Žalgirio“ varžovai Čempionų lygos atrankoje

Pasibaigus klubinio futbolo sezonui Europoje paaiškėjo potencialūs Vilniaus „Žalgirio“ varžovai UEFA Čempionų lygos atrankos pirmajame etape. Pagal preliminarius duomenis „Žalgiris“ pateks į aukštesnį, vadinamąjį skirstytų komandų krepšelį ir tai leis išvengti pačių galingiausių varžovų pirmajame etape – tokių kaip seniau šiame turnyre sutikti Zagrebo „Dinamo“, Razgrado „Ludogorets“ ar „Malmo“. Žalgiriečiams teks vienas iš antrosios, neskirstytos grupės komandų.
2021-06-01

Latvijoje Tomas Ražanauskas pergudravo Valdą Dambrauską

Latvijos Virslygos 19-ajame ture susitiko dviejų lietuvių treniruojamos futbolo komandos. Minimalią pergalę šventė Tomo Ražanausko ekipa. Jūrmalos „Spartaks“ penktadienį svečiuose 1:0 (1:0) nugalėjo Rygos FS, kuriai vadovauja Valdas Dambrauskas. Lemiama tapo 40-oji minutė, kai kamuolį į vartus nukreipė Aleksandaras Kosoričius. Kitose rungtynėse „Jelgava“ namuose 0:2 (0:1) nusileido „Liepaja“. 11-ąją minutę tikslus buvo Erikas Punculis, 56-ąją – Verneris Apinis.
2018-08-24

Valdas Dambrauskas tęsia pergalių seriją Latvijoje

Valdo Dambrausko treniruojama Rygos FS toliau nesulaikoma Latvijoje. Virslygoje pirmaujantys 41-erių pakruojiečio auklėtiniai laimėjo aštuntąsias rungtynes iš eilės. FS penktadienį namuose 3:1 (0:0) nugalėjo „Ventspils“. Šeimininkams 63 ir 69 minutėmis įvarčius pelnė Robertas Uldrikis, 83-ąją – Artis Jaudzemis. Svečių gretose 75-ąją minutę pasižymėjo Stenio. Tai buvo aštuntoji V. Dambrausko komandos pergalė Virslygoje iš eilės.
2018-06-29

„Atlanto“ vairas patikėtas ukrainiečiui

Uostamiesčio „Atlanto“ futbolo klubas pasirašė 1,5 metų sutartį su naujuoju vyriausiuoju treneriu Anatolijumi Šelestu. Pirmoji vasaros treniruotė vyko pagal 63-ejų specialisto iš Ukrainos nurodymus. Rusijos pilietybę turintis treneris į Lietuvą atvyks sekmadienį. A. Šelestas gegužės mėnesį lankėsi Klaipėdoje, stebėjo „Atlanto“ rungtynes. Strategui uostamiesčio komandos vairas patikėtas po to, kai buvo visiškai sutarta su naujais klubo dalininkais.
2018-06-01

Laukia unikali savaitė: „Žalgirio“ arena dalysis ledo ritulininkai ir krepšininkai

Kauno „Žalgirio“ krepšinio klubas atkrintamąsias Eurolygos kovas žais „Žalgirio“ arenoje. Tai paaiškėjo po to, kai asociacija „Hockey Lietuva“ gavo tarptautinės ledo ritulio federacijos (IIHF) leidimą pasaulio ledo ritulio čempionato IB diviziono pirmenybių balandžio 22–28 dienomis metu rengti Eurolygos rungtynes.
2018-04-18

Trys iš trijų: Valdas Dambrauskas Latvijoje neklumpa

Latvijos futbolo lygoje trečiąją pergalę iš tiek pat galimų iškovojo Valdo Dambrausko ir Mariaus Skinderio treniruojama Rygos FS. Ji šeštadienį namuose 3:0 (1:0) sutriuškino „Jelgava“. 32-ąją minutę įmušė Kasparas Dubra, 65-ąją – po keitimo pasirodęs Robertas Uldrikis, 90-ąją – Glebas Kluškinas. „Jelgava“ starto sudėtyje žaidė du lietuviai – Mindaugas Grigaravičius ir Sigitas Olberkis. „Tikėjomės labai sunkių rungtynių, jos tokios ir buvo.
2018-04-14

Dėl gražiausios eglės titulo rungiasi Baltijos šalių eglės: kuri verčiausia laimėti?

Paskutinieji iš „Baltijos sesučių“ Kalėdų eglę įžiebė mūsų kaimynai Rygos gyventojai. Tiesa, čia eglė įžiebta be prašmatnių iškilmių, mat didesnis dėmesys skirtas jaukumui. Beje, latviai tiki, kad Ryga pirmoji Europoje miesto aikštėje pradėjo žiebti kalėdinę eglę. Beje, iš karto kyla ir klausimas – ar ji žavesnė už Vilniaus ir Talino eglutes? Iki Rygos Kalėdų eglutės įžiebimo ceremonijos - paskutinės minutės. Šaltuku čia niekas nesiskundžia, o ir akis yra į ką paganyti.
2017-12-07

Valdo Urbono auklėtiniai tapo Latvijos čempionais

Valdas Urbonas tapo Latvijos čempionu. Lietuvio treniruojami Jūrmalos „Spartaks“ futbolininkai šeštadienį namie 2:0 (0:0) nugalėjo „Liepaja“ ir tapo nebepavejami. 48-ąją minutę įmušė Vladislavas Kozlovas, 64-ąją – Edgaras Gauračas. „Spartaks“ turi 43 taškus. Antrojoje vietoje esanti „Riga“ – 37. V. Urbonas prie „Spartaks“ vairo stojo rugsėjo pabaigoje.