Trečiadienį sužaistos likusios trejos Baltijos futbolo lygos pirmosios ketvirtfinalio rungtynės, kuriose nesėkmes patyrė abu Lietuvos komandos.

Nesėkmę namuose patyrė ir beveik prarado viltis patekti į pusfinalį Vilniaus „Žalgiris“, net 2:4 (1:2) nusileidęs Rygos „Skonto“ vienuolikei.

Abu įvarčius į varžovų vartus įmušė Andrius Puotkalis (24 min. ir 65 min. iš 11 m baudinio).

Dar skaudžiau varžovams nusileido šalies vicečempionė Marijampolės „Sūduva“, svečiuose 0:3 (0:1) pralaimėjusi Latvijos čempionui „Ventspils“ klubui, kuriame visą susitikimą žaidė bei 53-ą minutę buvo įspėtas Darius Žutautas.

Trečiosiose rungtynėse Rygos „Riga“ klubas išvykoje 3:2 (2:1) įveikė Liepojos „Metalurgs“ vienuolikę su trimis lietuviais.

Darius Miceika žaidė visą susitikimą ir 64-ą minutę buvo įspėtas, Tomas Tamošauskas rungtyniavo iki 87 minutės, o Artūras Rimkevičius - iki 61-osios.

Antradienį pirmosiose ketvirtfinalio rungtynėse Lietuvos čempionas Kauno FBK „Kaunas“ svečiuose 4:2 (3:0) nugalėjo Panevėžio „Ekraną“.

Atsakomieji ketvirtfinalio susitikimai bus žaidžiami liepos 2 dieną.