Lietuvos rinktinės futbolininko Sauliaus Mikoliūno 87-ąją minutę tolimu smūgiu įmuštas įvartis išgelbėjo Edinburgo „Hearts" nuo pralaimėjimo. Vladimirui Romanovui priklausantis klubas Škotijos čempionato rungtynes išvykoje su priešpaskutinę vietą užimančiu „St.Miren" baigė 1:1.

S.Mikoliūnas žaidė visą mačą. Kitas mūsų šalies rinktinės saugas Deividas Česnauskis rungtyniavo nuo 39-osios minutės, o puolėjas Ričardas Beniušis aikštėje pasirodė 67-ą min.

Škotijos čempionate „Hearts", per 30 žaistų rungtynių surinkęs 37 taškus, užima septintąją vietą ir po trečiojo rato gali nepatekti į pirmąjį komandų šešetuką, toliau kovosiantį dėl apdovanojimų. Škotijos "Premier" lygos lyderių trejetas: 1. Glazgo „Rangers" - 68 tšk. (po 27 rung.), 2. Glazgo „Celtic" - 65 (28), 3. Edinburgo „Hibernian" - 47 (30).