Penktadienį prasidėjusio Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) "Žvaigždžių savaitgalio" mače (du kėliniai po 20 min.) antramečiai 136:109 (66:52, 70:57) sutriuškino lygos naujokų rinktinę.

Tai buvo šeštoji iš eilės antramečių pergalė prieš NBA naujokus.

Naudingiausiu mačo žaidėju buvo pripažintas Žydrūno Ilgausko komandos draugas Klivlendo "Cavaliers" klube Danielis Gibsonas. Jis nugalėtojams pelnė 33 taškus, po krepšiu atkovojo 4 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei kartą suklydo. Per 21 minutę D. Gibsonas pataikė 11 tritaškių iš 20.

22 taškus į lygos naujokų krepšį įmetė Rudy Gay, 18 - LaMarcusas Aldridge`as (9 sugriebti kamuoliai), po 17 - Jordanas Farmaras (12 rezultatyvių perdavimų) ir Brandonas Roy, 13 - Ronnie Breweris.

Pralaimėjusiųjų gretose sėkmingiausiai žaidė Kevinas Durantas (23 tšk.), Alas Horfordas (19 tšk.), Seanas Williamsas (17 tšk.), ispanas Juanas Carlosas Navarro (14 tšk.) bei Jamario Moonas (13 taškų).