Trečiadienį atvirosiose Australijos teniso pirmenybėse, kurių prizų fondą sudaro 20,6 mln. Australijos dolerių, pradėjo antrasis vienetų varžybų ratas.

Moterų turnyro favoritė bei pajėgiausia planetos tenisininkė belgė Justine Henin 6:1, 7:5 nugalėjo rusę Olgą Pučkovą bei šešioliktfinalyje susitiks su 25-ąja raketė itale Francesca Schiavone, kuri 6:2, 6:3 sutriuškino vokietę Angeliquę Kerber.

Tai buvo jau 30-oji iš eilės Belgijos tenisininkės pergalė kortuose.

Antrąjį ratą trečiadienį sėkmingai įveikė ir kitos lyderės. Trečioji pagal reitingą serbė Jelena Jankovič 6:2, 7:5 įveikė rumunę Ediną Gallovits, o nugalėtojos titulą ginanti septintoji pagal skirstymą amerikietė Serena Williams iš tolesnės kovos eliminavo Kinijos tenisininkę Yuan Meng - 6:3, 6:1.

Ai Sugiyama (Japonija) - Tatiana Perebiynis (Ukraina) 6:4, 6:4;
Jelena Vesnina (Rusija) - Jill Craybas (JAV) 6:2, 6:4.

Vyrų vienetų turnyro antroji raketė ispanas Rafaelis Nadalis trečiadienį per pusantros valandos 6:0, 6:2, 6:2 sutriuškino prancūzą Florent`ą Serrą, o vienuoliktas pagal rietingą kitas Ispanijos tenisininkas Tommy Robredo 1:6, 2:6, 3:6 pralaimėjo amerikiečiui Mardy Fishui.

Trečiadienį pergales iškovojo bei į šešioliktfinalį pateko rusas, kroatas, trys prancūzai, suomis, dar vienas ispanas bei austras:
14-Michail Južnyj (Rusija) - Andreas Seppi (Italija) 4:6, 7:5, 6:3,