tatiana perebiynis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tatiana perebiynis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tatiana perebiynis“.

M. Šarapova vos išvengė pažeminimo „Roland Garros“ turnyre

Paryžiaus „Roland Garros“ kortuose tęsiasi atvirosios Prancūzijos teniso pirmenybės, kurių prizų fondą sudaro beveik 15,6 mln. eurų. Trečiadienį moterų vienetų varžybų antrajame rate keturioliktoji raketė lenkė Agnieszka Radwanska 6:2, 6:0 sutriuškino kroatę Jeleną Pandžič, o prancūzė Emilie Loit 6:4, 6:3 įveikė čekę Klarą Zakopalovą.
2008-05-29

Teniso turnyre Prancūzijoje – favoritės trauma

Prancūzijoje tęsiasi WTA serijos „Internationaux de Strasbourg" moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 175 tūkst. JAV dolerių. Nesėkmę vienetų varžybų aštuntfinalyje patyrė turnyro favorite laikyta prancūzė Marion Bartoli, nebaigusi mačo su kine Peng Shui.
2008-05-22

Tarptautiniame moterų teniso turnyre Prancūzijoje – traumų virtinė

Prancūzijoje tęsiasi WTA serijos „Internationaux de Strasbourg" moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 175 tūkst. JAV dolerių. Vienetų varžybų pirmojo rato mačuose antradienį sėkmė lydėjo slovėnę, Kinijos tenisininkę, Taivano atstovę, šveicarę, ukrainietę, kroatę bei rumunę: 5-Katarina Srebotnik (Slovėnija) - Sabine Lisicki (Vokietija) 6:3,6:1; 8-Yan Zi (Kinija) - Mara Santangelo (Italija) 5:6 - italė mačo nebaigė dėl traumos; Chan Yung-jan (Taivanas) - 3-Virginie Razzano (Pran...
2008-05-21

Sensacija Majamyje - eliminuotas N. Djokovičius

Floridos valstijoje (JAV) vyksta tarptautinis „Sony Ericsson Open“ moterų bei vyrų teniso turnyras, kurio bendrą prizų fondą sudaro 7,54 mln. JAV dolerių. Vyrų vienetų varžybų antrajame rate didžiulę staigmeną pateikė PAR tenisininkas Kevinas Andersonas, 7:6 (7:1), 3:6, 6:4 nugalėjęs trečiąjį pagal skirstymą turnyro nugalėtojo titulą gynusį serbą Novaką Djokovičių.
2008-03-29

Prasidėjo antrasis atvirojo Australijos teniso čempionato ratas

Trečiadienį atvirosiose Australijos teniso pirmenybėse, kurių prizų fondą sudaro 20,6 mln. Australijos dolerių, pradėjo antrasis vienetų varžybų ratas. Moterų turnyro favoritė bei pajėgiausia planetos tenisininkė belgė Justine Henin 6:1, 7:5 nugalėjo rusę Olgą Pučkovą bei šešioliktfinalyje susitiks su 25-ąja raketė itale Francesca Schiavone, kuri 6:2, 6:3 sutriuškino vokietę Angeliquę Kerber. Tai buvo jau 30-oji iš eilės Belgijos tenisininkės pergalė kortuose.
2008-01-16

Vimbldono teniso turnyre toliau be didesnių staigmenų

Anglijoje vykstančiame 11,283 mln. svarų prizų fondo tarptautiniame Vimbldono teniso turnyre ketvirtadienio pavakare baigėsi dar septyni moterų bei dešimt vyrų vienetų varžybų antrojo rato susitikimų, kuriuose didesnių staigmenų neužfiksuota. Moterų turnyre pergales iškovojo ir į šešioliktfinalį pateko antrąjį ir ketvirtąjį reitingus turinčios tenisininkės atitinkamai rusė Marija Šarapova ir prancūzė Amelie Mauresmo.
2007-06-28

Pajėgiausia planetos tenisininkė pateko į Vimbldono turnyro šešioliktfinalį

Anglijoje tęsiasi tarptautinis Vimbldono teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 11,283 mln. svarų.Sėkmingai moterų vienetų varžybų antrąjį ratą įveikė pajėgiausia planetos tenisininkė praėjusių metų šio turnyro finalininkė belgė Justine Henin, trečiadienį 6:0, 6:4 nugalėjusi rusę Verą Duševiną.
2007-06-27

WTA serijos moterų teniso turnyre Ispanijoje

WTA serijos (Barcelona KIA) moterų teniso turnyre Ispanijoje, kurio prizų fondą sudaro 145 tūkst. JAV dolerių, antradienį baigėsi vienetų varžybų šešioliktfinalio etapas. Antroji turnyro raketė vokietė Martina Mueller 3:6, 4:6 pralaimėjo rusei Allai Kudriavcevai, o penktoji pagal reitingą ispanė Lourdes Dominguez 6:2, 6:4 nugalėjo kitą Vokietijos tenisininkę Gretą Arn.
2007-06-13

Prasidėjo atvirasis Australijos teniso čempionatas

Pirmadienį (01.19) Melburne prasidėjo pirmasis šio sezono "Grand Slam" serijos turnyras - atvirtosios Australijos teniso pirmenybės, kurių prizų fondą sudaro 19 mln. Australijos dolerių.
2004-01-19

Atvirosiose Prancūzijos teniso pirmenybėse be didesnių staigmenų

Paryžiuje tęsiasi atvirosios Prancūzijos teniso pirmenybės, kuriose antradienį popietinėse varžybose didesnių staigmenų nebuvo. Moterų vienetų varžybose pergales iškovojo visos trys antradienio popietę rungtyniavusios pirmojo dešimtuko žaidėjos iš JAV: trečioji turnyro raketė Venus Williams (Vynes Viljams) 6:2, 6:4 nugalėjo tautietę Samanthą Reeves (Samantą Ryvz), šeštąjį reitingą turinti Lindsay Davenport (Lindsėj Davenport) 6:2, 6:0 sutriuškino Wynne Prakusya iš Indonezijos ir 2001 metų šio ...