Anglijoje vykstančiame 11,283 mln. svarų prizų fondo tarptautiniame Vimbldono teniso turnyre ketvirtadienio pavakare baigėsi dar septyni moterų bei dešimt vyrų vienetų varžybų antrojo rato susitikimų, kuriuose didesnių staigmenų neužfiksuota.

Moterų turnyre pergales iškovojo ir į šešioliktfinalį pateko antrąjį ir ketvirtąjį reitingus turinčios tenisininkės atitinkamai rusė Marija Šarapova ir prancūzė Amelie Mauresmo.

2004 metų Vimbldono čempionė M. Šarapova 6:0, 6:3 sutriuškino prancūzę Severine Bremond, o nugalėtojos titulą ginanti A. Mauresmo 6:1, 6:2 nugalėjo austrę Yvonnę Meusburger.

4:0 (vokietės trauma).

Vyrų varžybose nesunkiai antrąjį ratą įveikė 2002 metų šio turnyro nugalėtojas šešioliktąjį reitingą turintis australas Lleytonas Hewittas, 6:2, 6:2, 6:1 sutriuškinęs italą Simonę Bolellį.

Į turnyro šešioliktfinalį pateko dar du pirmojo pagal pajėgumą aštuntuko žaidėjai - ketvirtas pagal skirstymą serbas Novakas Djokovičius, 6:3, 3:6, 6:3, 7:6 (7:4) įveikęs JAV atstovą Amerą Deličių, bei septintoji turnyro raketė čekas Tomas Berdychas, 7:6 (7:4), 7:6 (7:2), 3:6, 7:6 (7:4) nugalėjęs prancūzą Michaelį Llodrą.