florian mayer

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „florian mayer“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „florian mayer“.

„Australian Open“ starte – favoritų pergalės

Pirmadienį Melburne (Australija) prasidėjusio atvirojo Australijos teniso čempionato ("Australian Open"), kurio prizų fondą sudaro 16,34 mln. JAV dolerių, vyrų vienetų varžybų pirmajame rate trečioji pasaulio raketė nugalėtojo titulą ginantis 21-erių metų serbas Novakas Džokovičius 6:2, 6:3, 7:5 nugalėjo italą Andreją Stopinį.
2009-01-19

Pirmosios staigmenos Zagrebo vyrų teniso turnyre

Kroatijoje tęsiasi ATP serijos „PBZ Zagreb Indoors“ vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 370 tūkst. eurų. Antradienį vienetų varžybų šešioliktfinalyje užfiksuotos dvi staigmenos.
2008-02-26

Tarptautiniame vyrų teniso turnyre Vienoje

Austrijos sostinėje tęsiasi ATP serijos "BA-CA Tennis Trophy" vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 642 tūkst. eurų.Antradienį sužaisti dar aštuoni vyrų vienetų varžybų susitikimai.Pergalę pirmajame rate favoritas serbas Novakas Djokovičius, 6:4, 6:3 nugalėjęs amerikietį Robby Ginperį ir septintoji turnyro raketė argentinietis Juanas Ignacio Chela, 6:1, 6:3 sutriuškinęs ispaną Guillermo Garcią-Lopezą.
2007-10-10

Vimbldono teniso turnyre toliau be didesnių staigmenų

Anglijoje vykstančiame 11,283 mln. svarų prizų fondo tarptautiniame Vimbldono teniso turnyre ketvirtadienio pavakare baigėsi dar septyni moterų bei dešimt vyrų vienetų varžybų antrojo rato susitikimų, kuriuose didesnių staigmenų neužfiksuota. Moterų turnyre pergales iškovojo ir į šešioliktfinalį pateko antrąjį ir ketvirtąjį reitingus turinčios tenisininkės atitinkamai rusė Marija Šarapova ir prancūzė Amelie Mauresmo.
2007-06-28

Antroji Čekijos tenisininkų pergalė komandinėse planetos pirmenybėse

Aštuonių ekipų komandiniame pasaulio vyrų teniso čempionate (ARAG ATP World Team Championship) Vokietijoje antrą pergalę iš eilės iškovojo bei keturių rinktinių Mėlynosios grupės lydere tapo Čekija, trečiadienį 2:1 įveikusi antrą nesėkmę patyrusią Belgiją. Tomašas Berdychas 6:3, 6:0 sutriuškino Olivierį Rochusą, Janas Hajekas 7:6 (9:7), 6:4 nugalėjo Kristofą Vliegeną, o Martino Dammo ir T. Berdycho duetas 4:6, 6:3, 7:10 pralaimėjo O. Rochusui poroje su Steve`u Darcisu.
2007-05-24

Tarptautiniame "Masters" serijos vyrų teniso turnyre Hamburge

Vokietijoje tęsiasi "Masters" serijos vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 2,083 mln. eurų. Pirmuoju vienetų varžybų ketvirtfinalio dalyviu tapo dvyliktas pagal reitingą ispanas Davidas Ferreras, ketvirtadienį aštuntfinalyje 6:3, 6:3 įveikęs septintąją varžybų raketę kroatą Ivaną Ljubičičių.
2007-05-17

Teniso turnyre Majamyje - korto šeimininkų pergalės

Floridos valstijoje (JAV) tęsiasi tarptautinis vyrų bei moterų "Sony Ericsson Open" teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 3,45 mln. JAV dolerių. Ketvirtadienį vyrų vienetų varžybose pirmąjį ratą sėkmingai įveikė keturi turnyro šeimininkai, du vokiečiai, argentinietis, prancūzas, rusas bei italas: Vince Spadea (JAV) - Robby Ginepri (JAV) 6:1, 6:3;Amer Delič (JAV) - Julien Benneteau (Prancūzija) 6:4, 6:4;Kevin Kim (JAV) - Benjamin Becker (Vokietija) 6:4, 3:6, 6:2;Sam Querrey (JAV) - Igor A...
2007-03-23

Roterdamo teniso turnyro pusfinalyje - du rusai, kroatas ir serbas

Olandijoje vykstančio ATP serijos (ABN AMRO World Tennis Tournament) vyrų teniso turnyro pusfinalyje žais du rusai, kroatas bei serbas. Varžybų favorito Nikolajaus Davydenkos varžovu bus trečioji turnyro raketė Ivanas Ljubičičius, o penktas pagal reitingą Novakas Džokovičius susitiks su Michailu Južnyj.
2007-02-24

Baigėsi antrasis atvirojo Australijos teniso čempionato vienetų varžybų etapas

Atvirosiose Australijos teniso pirmenybėse, kurių prizų fondą sudaro 20 mln. Australijos dolerių, ketvirtadienį baigėsi antrasis (1/32 finalo) vienetų varžybų etapas. Moterų turnyre pergales iškovojo bei į šešioliktfinalį pateko keturios rusės.
2007-01-18

Staigmenos WTA ir ATP serijos teniso turnyre Sidnėjuje

Sidnėjuje tęsiasi WTA ir ATP serijų "Medibank International" moterų ir vyrų teniso turnyras, kurio bendrą prizų fondą sudaro 1 mln. JAV dolerių. Pirmadienį varžybas pradėjo vyrai, o moterys toliau tęsė pirmojo rato kovas. Jau po pirmosios kovos iš turnyro pasitraukė triskart (1997, 2001 ir 2002 m.m.) šio turnyro nugalėtoja penktąjį reitingą turėjusi šveicarė Martina Hingis, 4:6, 6:4, 3:6 nusileidusi serbei Jelenai Jankovič. Nepasisekė ir rusei Dinarai Safinai.