lleytonas hewittas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lleytonas hewittas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lleytonas hewittas“.

Vimbldone – Anos Ivanovič ašaros ir Rogerio Federerio džiaugsmas

Čempionės vardą ginanti amerikietė Venus Williams (WTA 3) ir šveicaras Rogeris Federeris (ATP 2) prestižiškiausiame teniso turnyre Vimbldone (Didžioji Britanija) sėkmingai siekia jau šešto nugalėtojo titulo. Pirmadienį aštuntfinalio mače V. Williams 6:1, 0:1 nugalėjo serbę Aną Ivanovič (13). Buvusi pirmoji pasaulio raketė A. Ivanovič pirmame sete niekuo nepriminė žaviosios serbės, kuri pernai Paryžiuje laimėjo pirmąjį savo gyvenime „Grand Slam“ serijos turnyrą.
2009-06-30

R. Federeris ir R. Nadalis toliau pegalingai žygiuoja Vimbldono teniso turnyre

Vimbldono teniso turnyre Anglijoje, kurio prizų fondą sudaro 11,812 mln. svarų, pirmadienį buvo sužaisti visi aštuntfinalio susitikimai. Vyrų vienetų varžybų dvikovose didelių netikėtumų neužfiksuota – nesunkias pergales iškovojo didžiausiais turnyro favoritais laikomi Rodžeris Federeris ir Rafaelis Nadalis.
2008-07-01

Turnyras Majamyje: toliau - be D. Ferrero

Floridos valstijoje (JAV) tęsiasi tarptautinis „Sony Ericsson Open“ moterų bei vyrų teniso turnyras, kurio bendrą prizų fondą sudaro 7,54 mln. JAV dolerių.
2008-03-30

Dvi rusės - „Pacific Life Open“ pusfinalyje

JAV tęsiasi tarptautinis „Pacific Life Open“ vyrų bei moterų teniso turnyras, kurio bendrą prizų fondą sudaro beveik 5,7 mln. JAV dolerių. Po trečiadienį įvykusių moterų vienetų varžybų paaiškėjo, kad pirmajame pusfinalio susitikime žais Rusijos tenisininkės - antrąjį reitingą turinti Svetlana Kuznecova ir ketvirtoji pagal skirstymą Marija Šarapova.
2008-03-20

L.Hewittas pasamdė buvusį R.Federerio trenerį

Buvęs pasaulio tenisininkų reitingo lyderis Lleytonas Hewittas pasamdė Tony Roche, kuris taps naujuoju australo asmeniniu treneriu.T.Roche iki šių metų Prancūzijos atvirojo teniso turnyro dirbo kartu su pirmąja pasaulio rakete šveicaru Roger Federeriu. Garsus treneris yra padėjęs ir Patui Rafteriui bei Ivanui Lendliui."Su Roche sutariame labai gerai. Manau, kad jis geriausias treneris planetoje. Abu žinome, ko reikia, kad galėčiau žaisti aukščiausiame lygyje", - sakė 26 metų L.Hewittas.
2007-07-18

Vimbldono teniso turnyre toliau be didesnių staigmenų

Anglijoje vykstančiame 11,283 mln. svarų prizų fondo tarptautiniame Vimbldono teniso turnyre ketvirtadienio pavakare baigėsi dar septyni moterų bei dešimt vyrų vienetų varžybų antrojo rato susitikimų, kuriuose didesnių staigmenų neužfiksuota. Moterų turnyre pergales iškovojo ir į šešioliktfinalį pateko antrąjį ir ketvirtąjį reitingus turinčios tenisininkės atitinkamai rusė Marija Šarapova ir prancūzė Amelie Mauresmo.
2007-06-28

Antroji Vimbldono diena baigėsi be staigmenų

Anglijoje vykstančio Vimbldono teniso turnyro, kurio prizų fondą sudaro 11,283 mln. svarų, antroji varžybų diena baigėsi be staigmenų. Antradienio vakarą buvo sužaisti dar 31 vyrų ir 13 moterų vienetų varžybų pirmojo rato susitikimų, kuriuose pergales iškovojo ir keli buvę šio turnyro nugalėtojai.
2007-06-27

Nugalėtojo titulą ginantis australas pasitraukė iš teniso turnyro Londone

Anglijoje tęsiasi ATP serijos "The Artois Championships" vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 680 tūkst. eurų.Trečiadienį vienetų varžybų antrajame rate nugalėtojo titulą ginantis šeštas pagal reitingą australas Lleytonas Hewittas 6:7 (5:7), 6:7 (2:7) pralaimėjo prancūzui Jo-Wilfriedui Tsongai bei pasitraukė iš tolesnės kovos.
2007-06-14

Paaiškėjo pirmieji vyrų teniso turnyro Austrijoje ketvirtfinalio dalyviai

Austrijoje vykstančiame ATP serijos tarptautiniame (The Hypo Group Tennis International `07) vyrų teniso turnyre, kurio prizų fondą sudaro 353 tūkst. eurų, antradienį paaiškėjo pirmieji vienetų varžybų ketvirtfinalio dalyviai. Ispanas Albertas Montanesas 7:6 (8:6), 6:1 nugalėjo prancūzą Mathieu Montcourt`ą, o Peru tenisininkas Luisas Horna 7:6 (7:5), 6:4 įveikė trečiąją turnyro raketę kroatą Ivaną Ljubičičių.
2007-05-23

"Masters" vyrų teniso turnyre paaiškėjo ketvirtfinalininkai

Vokietijoje tęsiasi "Masters" serijos vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 2,083 mln. eurų.Ketvirtadienį antroje dienos pusėje sužaisti likusieji septyni vienetų varžybų aštuntfinalio mačai. Staigmenas pateikė australas Lleytonas Hewittas ir ispanas Carlosas Moya: šešioliktas pagal skirstymą L. Hewittas aštuntfinalyje 6:4, 2:6, 6:4 įveikė trečiąjį reitingą turėjusį rusą Nikolajų Davydenką, o C. Moya 1:6, 6:3, 6:3 nugalėjo aštuntąją turnyro raketę amerikietį Jamesą Blake`ą.