Penkioliktą pergalę trisdešimt antrose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio lygos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo Žydrūno Ilgausko Klivlendo "Cavaliers" ekipa, trečiadienį namuose 98:94 (22:19, 15:19, 32:30, 29:26) įveikusi Atlantos "Hawks" krepšininkus.

Lietuvis į varžovų krepšį įmetė 3 taškus, po krepšiais atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 3 varžovų metimus, kartą suklydo bei dukart prasižengė.

Per nepilnas 27 žaidimo minutes (26:49) Ž. Ilgauskas pataikė 1 dvitaškį iš 4 bei realizavo vienintelį baudos metimą.

36 taškus "Cavaliers" ekipai pelnė LeBronas Jamesas, sugriebęs 5 bei perėmęs 2 kamuolius ir atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus. Beje, 32 taškus į varžovų krepšį jis įmetė po pertraukos, 19 iš jų - per ketvirtąjį kėlinį, 12 - per paskutines 110 rungtynių sekundžių. L. Jamesas šiame mače pataikė 1 tritaškį iš 3, 12 dvitaškių iš 19 bei 9 baudų metimus iš 11.

14 taškų arenos šeimininkams pelnė Larry Hughesas, 13 - Drew Goodenas, 11 - Danielis Gibsonas.

Svečių gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Joe Johnsonas (24 tšk.), Joshas Smithas (20 tšk.), Marvinas Williamsas (16 tšk.) bei Joshas Childressas (13 taškų).

Po šios pergalės praėjusio NBA sezono Rytų konferencijos čempionai "Cavaliers" krepšininkai Centriniame pogrupyje pakilo į antrąją vietą, o "Hawks" (15 pergalių ir 14 pralaimėjimų) klubas antrąją poziciją užima Rytų konferencijos Pietryčių pogrupyje.