Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse Vilniaus "Lietuvos rytas", be traumuoto Kenano Bajramovičius, o taip pat Marijono Petravičiaus, namuose rezultatu 108:73 (24:10, 32:22, 26:22, 26:19 sutriuškino Kėdainių "Nevėžio" krepšininkus ir čempionate iškovojo 7-ąją pergalę. Vilniečių gretose tik epizodiškai žaidė amerikietis Hollisas Price.

Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie pirmavo 4:2, tačiau nuo tos akimirkos aikštelėje dominavo tik viena komanda. Po vilniečių atkarpos 15:1 rezultatas tapo jau 17:5, o kėlinuką “Lietuvos rytas” laimėjo rezultatu 24:10.

Antrame kėlinuke varžybų braižas nesikeitė – šeimininkai netrukus dar labiau padidino savo pranašumą iki vienu metu pirmavo 41:15. Svečiai nebeleido varžovams ir toliau didinti pranašumo – likusi kėlinuko dalis Aido Viskonto ir Žydrūno Stankaus dėka klostėsi apylygiai. Po dviejų kėlinukų – 56:32.

Trečiajame ketvirtyje puikiai rungtyniavo Matthew Nielsenas ir Michailas Anisimovas, kurie lyg pasikeisdami rinko taškus vienas po kito. Sužaidus 5 minutes, po australo baudų metimų, rezultatu 68:44 pirmavo svečiai. Kėdainiškaims niekaip nepavyko sustabdyti galingo "Lietuvos ryto" puolimo ir po trijų kėlinukų - triuškinanti šeimininkų persvarą 82:54.

Paskutiniajame ketvirtyje "Lietuvos rytas" tik sutvarkė galutinius formalumu. Po dviejų iš eilės vilniečių tritaškių, jie pirmavo 92:56, o kiek vėliau Mindaugo Lukauskio dėjimas šeimininkam suteikė 39 taškų pranašumą - 99:60. Likusios 5 su puse minutės praėjo be jokių pokyčių - nieko nestebinanti "Lietuvos ryto" pergalė.

"Lietuvos rytas": Ch. Eidsonas - 23 (5 rez. perd.), M. Anisimovas - 17 (9 atk. kam.), M. Nielsenas - 15, M. Lukauskis - 13, A. Jomantas - 11 (5 atk. kam.).

"Nevėžis": A. Viskontas - 21, G. Leonavičius - 19, Ž. Stankus - 13, M. Sakalauskas - 6, B. Veikalas - 5.