Antradienį sužaistos dar 24-os 2007-2008 metų ULEB taurės krepšinio turnyro antrojo turo rungtynės, kuriose šeši aikštelėje pasirodę lietuviai pelnė 56 taškus.

Pirmąją nesėkmę C grupės turnyre patyrė Tomo Gaidamavičiaus ir Arvydo Čepulio Ploješčio "CSU Asesoft" (Rumunija) klubas, svečiuose 58;64 (16:18, 12:13, 16:17, 14:16) nusileidęs pirmąją pergalę iškovojusiai Šarlerua "Spirou" (Belgija) ekipai.

15 taškų į aikštelės šeimininkų krepšį įmetės Arvydas Čepulis buvo rezultatyviausias komandoje, o Tomas Gaidamavičius antradienį pelnė 9 taškus.

32 minutes žaidęs A. Čepulis, pataikė 3 tritaškius iš 5, 2 dvitaškius iš 5, realizavo abu baudų metimus, sugriebė 2 ir perėmė 3 kamuolius bei atliko rezultatyvų perdavimą.

T. Gaidamavičius per 31 minutę pataikė 2 tritaškius iš 3 ir 3 baudų metimus iš 4, po krepšiais atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį bei taip pat atliko rezultatyvų perdavimą.

Vienvaldžiais grupės lyderiais tapo antrąją pergalę iškovoję Stambulo "Galatasaray" (Turkija) krepšininkai, išvykoje 93:60 sutriuškinę Groningeno "Hanzevast Capitals" (Olandija) ekipą.

Trečiosiose C grupės rungtynėse antradienį Žeronos "Akasvayu" (Ispanija) klubas namuose 87:61 nugalėjo Vršaco "Hemofarm Stada" (Serbija) komandą.

C grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Stambulo "Galatasaray Cafe Crown" (Turkija) 2 2 0 164:129
2. Žeronos "Akasvayu" (Ispanija) 2 1 1 156:132
3. Šarlerus "Spirou" (Belgija) 2 1 1 135:131
4. Ploješčio "CSU Asesoft" (Rumunija) 2 1 1 138:137
5. Vršaco "Hemofarm Stada" (Serbija) 2 1 1 134:158
6. Groningeno "Hanzevast Capitals" (Olandija) 2 0 2 133:173

D grupėje pirmauja antrąsias pergales iškovojusios Mindaugo Timinsko Valensijos "Pamesa" (Ispanija) ir Kęstučio Kemzūros treniruojama "Chimki" (Rusija) komandos.

"Pamesa" krepšininkai svečiuose 86:81 (25:26, 14:13, 22:22, 25:20) įveikė Nansi SLUC (Prancūzija) penketuką.

M. Timinskas prie pergalės prisidėjo vos 2 taškais, 2 rezultatyviais perdavimais ir 1 perimtu kamuoliu. Per nepilnas 10 minučių jis pataikė 1 dvitaškį iš 3.

"Chimki" klubas antradienį svečiuose 93:91 (26:23, 22:31, 22:14, 23:23) įveikė pirmąją nesėkmę patyrusią Algirdo Brazio treniruojamą Mariupolio "Azovmaš" (Ukraina) komandą su Tomu Delininkaičiu.

Rezultatyviausiai šeimininkų gretose žaidęs lietuvis pelnė 20 taškų, sugriebė 1 kamuolį ir atliko rezultatyvų perdavimą. Per 30 minučių T. Delininkaitis pataikė 3 tritaškius iš 4, 2 dvitaškius iš 5 ir realizavo visus 7 baudų metimus.

Beje, šiam susitikimui teisėjavo du lietuviai - Kęstutis Pilipauskas ir Tomas Jasevičius.

Pirmąją pergalę iškovojo Vloclaveko "Anwil" (Lenkija) komanda, su kuria sutartį nutraukė Valdas Vasylius, svečiuose 67:65 (15:17, 17:15, 17:14, 18:19) įveikusi Frankfurto "Deutche Bank Skyliners" (Vokietija) penketuką.

D grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Valensijos "Pamesa" (Ispanija) 2 2 0 171:144
2. "Chimki" (Rusija) 2 2 0 183:172
3. Mariupolio "Azovmaš" (Ukraina) 2 1 1 161:159
4. Vloclaveko "Anwil" (Lenkija) 2 1 1 133:135
5. Nansi SLUC (Prancūzija) 2 0 2 162:176
6. Frankfurto "D. Bank Skyliners" (Vokietija) 2 0 2 128:152

Netikėtą pralaimėjimą F grupės turnyre patyrė Maskvos "Dinamo" (Rusija) klubas su Robertu Javtoku, varžovų aikštėje 83:89 (21:21, 18:22, 14:27, 30:19) nusileidęs Ostendės "Telindus" (Belgija) krepšininkams.

Vidurio puolėjas iš Lietuvos per 23 su puse minutės pelnė 8 taškus, atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį bei blokavo 3 varžovų metimus. Jis pataikė 3 dvitaškius iš 9 ir 2 baudų metimus iš 4.

Kitose F grupės rungtynėse pergales taip pat šventė aikščių šeimininkai:

Belgrado "Crvena zvezda" - Atėnų "Panellinios" 79:69 Bolonijos "Beghelli" - Nymburko ČEZ 82:71

F grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Belgrado "Crvena Zvezda" (Serbija) 2 2 0 173:156
2. Maskvos "Dinamo" (Rusija) 2 1 1 174:155
3. Ostendės "Telindus" (Belgija) 2 1 1 166:167
4. Atėnų "Panellinios GS" (Graikija) 2 1 1 153:156
5. Bolonjos "Beghelli" (Italija) 2 1 1 148:162
6. Nymburko ČEZ (Čekija) 2 0 2 158:176

G grupėje pirmąją pergalę iškovojo Atėnų "Panionios On Telecoms" (Graikija) klubas su Antanu Kavaliausku, namuose 72:61 (18:11, 18:16, 17:19, 19:15) nugalėjęs pirmąją nesėkmę patyrusią Aivaro Kiaušo Vroclavo "Asco Šląsk" (Lenkija) komandą.

Vos 5 minutes aikštelėje praleidęs A. Kavaliauskas į krepšį nemetė, tačiau spėjo sugriebti 1 kamuolį, o 22 su puse minutės žaidusio A. Kiaušo sąskaitoje 4 taškai (dvitaškiai 1/1, baudos 2/4), 2 atkovoti kamuoliai ir rezultatyvus perdavimas.

G grupės vienvaldžiu lyderiu nelauktai tapo antrąją pergalę iškovojęs Talino "Kalev-Cramo" (Estija) penketukas, svečiuose po pratęsimo 95:91 palaužęs Vilerbano "Asvel Basket" (Prancūzija) ekipos pasipriešinimą.

Trečiosiose G grupės rungtynėse Las Palmaso "Gran Canarias" (Ispanija) krepšininkai namuose 89:73 nugalėjo Lidvigsburgo EnBW (Vokietija) penketuką.

G grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Talino "Kalev-Cramo" (Estija) 2 2 0 176:159
2. Vilerbano "Asvel Basket" (Prancūzija) 2 1 1 181:167
3. Las Palmaso "Gran Canaria G.D." (Ispanija) 2 1 1 152:144
4. Atėnų "Panionios On Telecoms" (Graikija) 2 1 1 140:142
5. Vroclavo "ASCO Sląsk" (Lenkija) 2 1 1 132:135
6. Liudvigsburgo EnBW (Vokietija) 2 0 2 145:179

Pirmąją nesėkmę H grupėje patyrė Ramūno Butauto treniruojamas Rygos ASK (Latvija) klubas, svečiuose 67:79 nusileidęs Kijevo "Kyiv" (Ukraina) krepšininkams.

Kitų H grupės susitikimų rezultatai:

Sofijos "Lukoil Academic" - Kvakenbriuko "Artland Dragons" 109:65 Po Ortezo "Elan Bernais" - Trevizo "Benetton" 89:84

H grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Kijevo "BC Kyiv" (Ukraina) 2 2 0 156:140
2. Sofijos "Lukoil Academic" (Bulgarija) 2 1 1 167:142
3. Rygos ASK (Latvija) 2 1 1 144:137
4. Po Ortezo "Elan Bernais" (Prancūzija) 2 1 1 163:169
5. Kvakenbriuko "Artland Dragons" (Vokietija) 2 1 1 150:183
6. Trevizo "Benetton" (Italija) 2 0 2 157:166

Nesėkmę I grupės turnyre patyrė Antano Sireikos treniruojamas Kazanės "Uniks" (Rusija) klubas, kuriame dėl traumos nežaidė Darjušas Lavrinovičius. "Uniks" krepšininkai antradienį svečiuose 66:78 (24:19, 22:14, 20:15, 12:18) nusileido pirmąją pergalę iškovojusiam Strasbūro SIG (Prancūzija) penketukui.

Kitose I grupės rungtynėse taip pat pirmąsias pergales iškovojo aikštelių šeimininkai:

Neimegeno "Eiffel Towers" - Jeruzalės "Hapoel" 101:94 Zadaro "Zadar" - Zgoželeco PGE Turow" 85:74

I grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Strasbūro SIG (Prancūzija) 2 1 1 151:140
2. Zadaro "Zadar" (Kroatija) 2 1 1 172:164
3. Zgoželeco "PGE Turow" (Lenkija) 2 1 1 154:150
4. Jeruzalės "Hapoel" (Izraelis) 2 1 1 168:174
5. Neimegeno "Eiffel Towers" (Olandija) 2 1 1 166:174
6. Kazanės "Unics" (Rusija) 2 1 1 156:165

Kitų antradienį vykusių antrojo turo susitikimų rezultatai ir grupių turnyrų lentelės:

B grupė -

Stambulo "Besiktas Cola Turka" - Kelno "99ers" 79:60 Šalono "Elan" - Železniko FMP 96:79 Ovaro "Aerosoles" - "Ventspils" 68:92

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

E grupė -

Liubercų "Triumf" - Galil Eliono "Hapoel" 84:68 Gmudeno "Swans" - Fribūro "Benetton" 85:71 Antverpeno "Giants" - Podgoricos "Budučnost" 76:79

E grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Liubercų "Triumf" (Rusija) 2 2 0 159:134
2. Gmudeno "Swans" (Austrija) 2 2 0 164:145
3. Podgoricos "Budučnost" (Juodkalnija) 2 1 1 145:151
4. Fribūro "Benetton" (Šveicarija) 2 1 1 177:187
5. Antverpeno "Giants" (Belgija) 2 0 2 178:185
6. Galil Eliono "Hapoel" (Izraelis) 2 0 2 142:163

Trečiojo turo susitikimai bus žaidžiami po savaitės.