Pirmosiose ikisezoninėse Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio lygos (NBA) ikisezoninėse rungtynėse Dariaus Songailos Vašingtono "Wizards" komanda svečiuose 81:62 (16:15, 29:14, 23:19, 13:14) nugalėjo Klivlendo "Cavaliers" su Žydrūnu Ilgausku.

D. Songaila į arenos šeimininkų krepšį įmetė 7 taškus, per 9 žaidimo minutes prametęs tritaškį, pataikęs 3 dvitaškius iš 4 bei 1 baudos metimą iš 2.

Ž. Ilgausko sąskaitoje - 7 taškai, 7 po krepšiu atkovoti ir 1 perimtas kamuolys, 2 blokuoti varžovų metimai, rezultatyvus perdavimas ir viena klaida. Per 21 minutę jis pataikė 1 dvitaškį iš 4 bei realizavo 3 baudų metimus iš 4.

Nugalėtojų gretose sėkmingiausiai žaidė Antonio Danielsas (12 tšk.) ir Aleksejus Pečerovas (10 tšk.).

"Cavaliers" komandai 13 taškų pelnė Danielis Gibsonas, po 9 - Shannonas Brownas ir Damonas Jonesas.