“Šiauliai” iškovojo antrąją pergalę LKL čempionate. Šiauliečiai namuose rezultatu 73:61 (15:20, 25:10, 10:17, 23:14) įveikė debiutantus “Aisčių-Atleto” ekipą.

Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie turėjo iniciatyvą viso kėlinuko metu. Šeimininkams pavyko persverti rezultatą iki ketvirčio pabaigos likus trims minutėms (13:10). Tačiau Gintauto Vileitos pastangomis kauniečiai vėl persvėrė rezultatą ir laimėjo kėlinuką 20:15.

Antrąjį kėlinuką šiauliečiai pradėjo spurtu 9:0, o po kelių sėkmingų svečių atakų vėl laimėjo atkarpą 10:0 ir įgijo jau 11 taškų pranašumą 34:23, o rungtynėms įpusėjus pirmavo 40:30.

Po didžiosios pertraukos Donatas Zavackas padidino savo komandos pranašumą iki 13 taškų, tačiau kauniečiai pamažu mažino pranašumą ir kėlinukui įpusėjus šeimininkai pirmavo tik 45:41. Dar po dviejų “Atleto” metimų rezultatas jau tapo lygus. Antonio Granto ir Vaido Pauliukėno pastangomis šiauliečiams pavyko pirmauti po trijų kėlinukų 50:47.

Paskutiniame ketvirtyje virė atkakli kova. Saulius Kuzminskas padidino “Šiaulių” pranašumą iki 6 taškų – 54:48, tačiau čia pat G.Vileita tolimu metimu skirtumą sumažino perpus. Kėlinukui įpusėjus po Tomo Rinkevičiaus tritaškio šeimininkai vėl įgijo 9 taškų pranašumą – 64:55. Likus trims minutėms iki rungtynių pabaigos A.Grantas, o vėliau ir D.Zavackas padidino šiauliečių pranašumą iki lemiamo – 71:57. Per likusį laiką svečiams pavyko tik nežymiai priartėti ir “Šiauliai” šventė pergalę rezultatu 73:61.

“Šiauliai”: A.Grantas 19 (6 atk. kam., 4 rez. perd.), S.Kuzminskas 18 (12 atk. kam.), D.Zavackas 14 (7 atk. kam., 4 rez. perd.), D.Pakamanis 9, T.Rinkevičius 8.

“Aisčiai-Atletas”: G.Vileita 22 (10 atk. kam.), V.Dabkus 18 (7 atk. kam.), E.Dimša 8 (6 atk. kam.).