Benzema pelnė dublį, o „Real“ iškovojo pergalę

Madrido „Real“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse 3:1 nugalėjo Bilbao „Athletic“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė tris taškus.

Raulis Garcia per penkias minutes užsidirbo dvi geltonas korteles, kurios virto į raudoną, ir „Athletic“ liko rungtyniauti dešimtyje.

Junioras Viniciusas 44-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau Unai Simonas meistriškai atrėmė kamuolį.

Toni Kroosas per pridėtą pirmojo kėlinio laiką nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos išvedė „Real“ į priekį 1:0.

Anderis Capa 52-ąją minutę antruoju bandymu nukreipė kamuolį į vartus ir išlygino rungtynių rezultatą 1:1.

Karimas Benzema 74-ąją minutę puikiu smūgiu galva persvėrė rezultatą „Real“ naudai 2:1. Prancūzas per pridėtą rungtynių laiką dar kartą nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo 3:1.