Roko Giedraičio vedama Vitorijos „Baskonia“ (4-2) komanda Ispanijos čempionate įveikė Šarūno Jasikevičiaus auklėtinius. Šalies čempionai namuose 82:71 (23:20, 16:20, 31:18, 12:13) šventė pergalę prieš „Barcelona“ (3-1) ekipą.

R.Giedraitis per 34 minutes pelnė 19 taškų (4/6 dvit., 3/7 trit., 2/2 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo dvi pražangas ir kartą pats prasižengė.

Puolėjas komandoje buvo rezultatyviausias krepšininkas.

Tadas Sedekerskis nugalėtojų gretose žaidė 1:15 minutę ir per šį laiką kartą prasižengė.

Po trijų kėlinių „Baskonia“ komanda pirmavo 12 taškų persvara ir varžovams neleido atkurti intrigos, kai per paskutinį kėlinį jiems leido surinko 13 taškų.

„Barcelona“ ekipai Thomas Heurtelis pelnė 15 taškų, bet nežaidė Nikola Mirotičius, Alexas Abrinesas ir Victoras Claveras.

„Barcelona“: Thomas Heurtelis 15, Brandonas Daviesas 10, Cory Higginsas ir Nickas Calathesas po 9, Adamas Hanga ir Kyle’as Kuricas po 7.

„Baskonia“: Rokas Giedraitis 19, Achille Polonara 16, Luca Vildoza 12, Zoranas Dragičius 11, Tonye Jekiri 9.