Kauno „Žalgirio“ komanda su nauju treneriu Martinu Schilleriu pralaimėjo pirmąjį finalą. Draugiškame turnyre Kaune žalgiriečiai užėmė antrą vietą po to, kai finalinėje dvikovoje neprilygo svečiams iš Milano, „AX Armani“ krepšininkams.

Žalgiriečiai savų žiūrovų akivaizdoje pralaimėjo 70:88 (13:23, 10:23, 27:17, 20:25).

Milano komanda pirmavo visą rungtynių laiką, o ketvirtajame kėlinyje klausimų dėl finalo nugalėtojo nebeliko. Likus trims minutėms komandas skyrė rekordinis 22 taškų skirtumas (61:83).

Milano klube nesustabdomas buvo Kevinas Punteris, kuris įmetė 26 taškus, pataikydamas šešis tritaškius iš devynių. Visa Milano komanda pataikė net 16 tritaškių iš 29 ir padarė tik penkias klaidas.

Kauno klubo gretose dviženklį taškų skaičių pelnė tik Thomasas Walkupas (13) ir Artūras Milaknis (10).

Pirmąją turnyro dieną žalgiriečiai šventė pergalę prieš Atėnų „Panathinaikos“, o italai įveikė Berlyno ALBA.

„Žalgiris“: Thomasas Walkupas 13, Artūras Milaknis 10, Joffrey Lauvergne’as 9 (8 atk. kam.), Marius Grigonis 8, Nigelas Hayesas (0/6 trit.) ir Martinas Gebenas po 7.

„AX Armani“: Kevinas Punteris 26 (6/9 trit.), Malcolmas Delaney 14, Sergio Rodriguezas 11, Zachas LeDay’us 8, Shavonas Shieldsas 7.