Čia draudžiama vežti vaikus, o už pasirodymą teks pakloti 80 eurų

Siaubingų potyrių ištroškusiems japonams, galimybė neišlipus iš savo automobilio atsidurti zombių apsuptame siaubo kambaryje. Grupė aktorių ten organizuoja vadinamuosius „drive-in“ zombių pasirodymus, kurie ir baisūs, ir nekelia grėsmės užsikrėsti koronavirusu.

Jei jūsų negąsdina koronavirusas, galbūt išgąsdins šie zombiai? Grupelė japonų aktorių sumanė naują pramogą.

Jie žada ne tik gąsdinančius potyrius, bet ir užtikrina, kad tokiame siaubo kambaryje tikrai neužsikrėsite koronavirusu.

„Atvykę žmonės neišlipa iš automobilio. Taip išlaikomas atstumas tarp jų ir aktorių. Tai – pirmas tokio tipo siaubo kambarys Japonijoje. Buvau teisus, kai galvojau, kad jis išpopuliarės“, – pabrėžė pasirodymo prodiuseris Kenta Iwana.

Kaip viskas atrodo iš automobilio. Prie jūsų artinasi zombiai, netikras kraujas tykšta ant mašinos stiklų, o patirtį sustiprina išties įsijautusių aktorių pastangos sukurti kuo baisesnį įspūdį. Anot aktorių, jei esate siaubo filmų apie zombius mėgėjas, tokia pramoga – neįkainojama patirtis ir galimybė atsikratyti streso.

„Kad virusas neplistų, dabar pramogų parkuose taikoma daug reikalavimų. Pavyzdžiui, negalima rėkti. Tačiau atvykę čia, galite spiegti į valias. Noriu, kad žmonės išrėktų visą stresą, kurį patiria per šią koronaviruso bangą“, – pridūrė prodiuseris.

Žinoma, už šią pramogą teks susimokėti. Vieno automobilio keleiviams zombių šou kainuoja apie 80 eurų. Taip pat, čia draudžiama vežtis vaikus.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų