„Bayern“ užtikrintai žengė į Vokietijos taurės finalą

Miuncheno „Bayern“ klubas Vokietijos „DFB Pokal“ taurės pusfinalyje 2:1 nugalėjo Frankfurto „Eintracht“ ir iškovojo bilietą į finalą.

Ivanas Perišičius jau 3-ąją minutę atliko pavojingą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau varžovai sėkmingai išmušė kamuolį tolyn nuo savų vartų.

Thomas Mulleris 6-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau paskutinę akimirką gynėjas, stovėjęs ant vartų linijos, išmušė kamuolį.

Robertui Lewandowskiui 8-ąją minutę nepavyko uždaryti vos iš keleto metrų puikaus T.Mullerio perdavimo.

I.Perišičius 14-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Bayern“ į priekį 1:0.

R.Lewandowskis 31-ąją minutę atliko smūgį į tolimąjį vartų kampą, tačiau vartininkas meistriškai atrėmė kamuolį.

Danny da Costa 69-ąją minutę nukreipė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir išlygino rezultatą 1:1.

R.Lewandowskis vos po penkių minučių tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir vėl persvėrė rezultatą „Bayern“ naudai 2:1.

„Bayern“ susitiks taurės finale su Lėverkuzeno „Bayer“ futbolininkais, kurie rezultatu 3:0 iš tolimesnių kovų eliminavo „Saarbrucken“.