Koronaviruso pandemijos metu sportinę formą palaikantis austras Dominicas Thiemas (ATP-3) patyrė pirmą nesėkmę po šešių pergalių iš eilės.

Pirmadienį D.Thiemas po 2 valandų 49 minučių kovos 6:7 (4:7), 7:6 (7:2), 4:6 pralaimėjo tautiečiui Sebastianui Ofneriui (ATP-163). Pernai šie tenisininkai buvo susitikę oficialiame ATP turnyre. Tada D.Thiemo persvara nekėlė abejonių (6:3, 6:2).

D.Thiemas pirmajame sete iššvaistė du „break pointus“, o šeštajame geime pralaimėjo savo padavimų seriją ir atsiliko 2:4. Po dviejų geimų jis atstatė pusiausvyrą ir turėjo progą vienu tašku laimėti setą, bet dvyliktajame geime nerealizavo „break pointo“. Pratęsime S.Ofneris savo padavimų metu pralaimėjo tik tašką, laimėjo du varžovo įžaistus kamuoliukus ir susikrovė pergalingą persvarą.

Antrajame sete jau D.Thiemas pirmavo 4:2, bet irgi greitai išbarstė pranašumą (4:4). Vėl teko žaisti pratęsimą, kurį D.Thiemas pradėjo spurtu 5:1. Vėliau S.Ofneriui nepavyko panaikinti tokio didelio deficito.

Lemiamas trečiojo seto lūžis įvyko dar pirmajame geime, kai S.Ofneris laimėjo varžovo padavimų seriją. D.Thiemas per visą setą neturėjo nė vieno „break pointo“, tad S.Ofneris išsaugojo persvarą iki mačo pabaigos.

Sekmadienį turėjo baigtis Valensijos regiono teniso turnyras. Deja, finalinė dvikova tarp ispano Roberto Bautistos Aguto (ATP-12) ir australo Alexo de Minauro (ATP-26) neįvyko dėl lietaus. Nuspręsta užbaigti turnyrą taip ir neišsiaiškinus čempiono.