Devyniolikmetis Dortmundo „Borussia“ deimantas Erlingas Brautas Haalandas ir vėl surengė magišką pasirodymą UEFA Čempionų lygoje. Jo įvarčiai padėjo vokiečiams nugalėti Paryžiaus „Saint-Germain“ ekipą rezultatu 2:1 ir įgyti pranašumą atkrentamajame etape.

Pagrindiniai rungtynių įvykiai pasipylė antram kėliniui jau perkopus medianą. 69-ą minutę būtent jaunasis norvegas pirmasis suskubo prie labai dėkingai atšokusio kamuolio ir nuginklavo PSG vartininką Keylorą Navasą.

Neilgai trukus prancūzai išlygino rezultatą. Ilgai kentėję paryžiečiai surengė greitą ataką, kurios didvyriu tapo Kylianas Mbappe. Puolėjas vienas pats prasiveržė pro kelis gynėjus ir kaip ant lėkštutės padėjo kamuolį Neymarui. Brazilas jį nukreipė į tuščius vartus – 1:1.

Vos po poros akimirkų „Borussia“ triumfavo. 77-ą minutę žaibiškos atakos metu E.B.Haalandas pasinaudojo kelių metrų laisve ir smeigė nuostabų šūvį į viršutinį vartų kampą. Varžovų vartininkas prieš tokį smūgį buvo tiesiog bejėgis – 2:1.

Rezultatą vėl galėjo išlyginti Neymaras, tačiau jo smūgiuotas kamuolys iš dėkingos pozicijos kliudė išorinę virpsto pusę.

Po trijų savaičių komandos sužais atsakomąsias rungtynes, po kurių paaiškės, kuri komanda keliaus į kitą Čempionų lygos etapą.