„Man City“ iškovojo pergalę, Guardiola pasiekė rekordą

„Manchester City“ atsigavo nuo kalėdinio pralaimėjimo Anglijos „Premier“ lygoje ir atsigriebė iškovodami pergalę prieš „Sheffield United“ rezultatu 2:0.

Pepo Guardiolos auklėtiniai abu savo įvarčius pelnė antrajame kėlinyje, o juos į priekį išvedė argentinietis Sergio Aguero. Jis 52-ą minutę sulaukė perdavimo ir susikūręs sau erdvės puikiu smūgiu nuginklavo vartininką.

Pergalę įvirtino Kevinas De Bruyne, kuris 82-ą minutę užtikrintu smūgiu pasiuntė kamuolį į vartų kampą – 2:0.

Ši pergalė buvo šimtoji P. Guardiolai – jis tapo greičiausiai šią žymą pasiekusiu „Premier“ lygos treneriu. Jam prireikė 134 rungtynių.

Ankstesnis rekordas priklausė Jose Mourinho, kuriam reikėjo 142 mačų.