Romos „Lazio“ toliau skina titulus. Savo kišenėje jie jau turi šių metų Italijos taurės trofėjų, o dabar iškovojo ir Supertaurę.

Supertaurės turnyro finale „Lazio“ futbolininkai įveikė Italijos čempionus Turino „Juventus“, nugalėdami juos rezultatu 3:1.

„Lazio“ į priekį išsiveržė 16-ą minutę, kai Luisas Alberto pasinaudojo jam skirtu perdavimu ir galingu smūgiu nuginklavo vartininką.

„Juventus“ prieš pat pirmo kėlinio pabaigą išlygino rezultatą, tai 45-ą minutę padarė Paulo Dybala.

Antrajame kėlinyje „Lazio“ toliau žaidė rezultatyviai.

73-ią minutę jiems persvarą sugrąžino Senadas Luličius, o po dešimties minučių jie mušė ir dar vieną įvartį, bet jis nebuvo įskaitytas dėl nuošalės.

Rungtynių pabaiga buvo karšta. 93-ią minutę antrą geltoną kortelę gavęs „Juventus“ saugas Rodrigo Bentancuras buvo pašalintas iš aikštės, o jau kitą minutę pergalę ir titulą „Lazio“ ekipai užtikrino Danilo Cataldi, išvesdamas Romos futbolininkus į priekį 3:1.