Brandonas Daviesas surengė fantastišką pasirodymą ir nukalė „Barcelona“ (2/0) pergalę po pratęsimo Ispanijos pirmenybėse.

Katalonai namuose 95:87 (24:19, 18:23, 16:21, 22:17, 14:7) palaužė Vitorijos „Baskonia“ (1/1).

B. Daviesas žaidė 32 minutes, per kurias suvertė 24 taškus (6/11 dvit., 2/3 trit., 6/7 baud.), atkovojo 11, perėmė tris kamuolius, blokavo metimą ir surinko 35 naudingumo balus.

Būtent vienas iš amerikiečio tritaškių pratęsimo metu įtvirtino šeimininkų pergalę.

„Baskonia“ penktadienį atvyks į Kauną, kur atidarys Eurolygos sezoną rungtynėmis su „Žalgiriui“.

„Barcelona“ klubui 22 taškus pridėjo Nikola Mirotičius, Malcolmas Delaney 14. „Baskonia“ ekipai Tornike Šengelija pelnė 16, Patricio Garino 14, Toussoupha Fallas 12 taškų (12 atk. kam.).