Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai iškovojo nesunkią pergalę Lietuvos A lygoje, kurioje rezultatu 4 – 0 nugalėjo Klaipėdos „Atlantą“. Vilniečiams tai buvo jau 19-a pergalė šiame sezone.

Blankiai rungtynes pradėjusi Vilniaus komanda po truputį įsibėgėjo, bet tai padarė taip, kad vėliau varžovai jų nebepavijo. Dar pirmajame kėlinyje „Žalgiris“ įgijo dviejų įvarčių persvarą.

25-ą minutę nulinį rezultatą pakeitė buvęs „Atlanto“ narys Rolandas Baravykas, kuris pasinaudojo baudos aikštelėje labai dėkingai atšokusiu kamuoliu ir smeigė jį į vartų tinklą.

Po dešimties minučių galingą smūgį atliko Hugo Videmontas, po kurio kamuolys atšoko nuo virpsto ir atsitrenkęs į vartininko nugarą pateko į vartus – 2 – 0.

Antrajame kėlinyje savo žodį tarė rezultatyviausias A lygos žaidėjas Tomislavas Kišas, kuris pridėjo dar du įvarčius į savo sąskaitą.

59-ą minutę puolėjas išnaudojo Modesto Vorobjovo perdavimą ir likęs vienas prieš vartininką nesunkiai jį nuginklavo.

68-ą minutę jis stojo prie vienuolikos metrų žymos ir taikliu smūgiu realizavo baudinį bei įtvirtino savo komandos pergalę – 4 – 0.