Madrido „Real“ klubas „Audi Cup“ turnyro kovoje dėl trečiosios vietos 5:3 nugalėjo Stambulo „Fenerbahče“ futbolininkus.

Garry Rodriguesas 6-ąją minutę puikiu smūgiu iš tolimesnės distancijos išvedė „Fenerbahče“ į priekį 1:0.

Karimas Benzema 12-ąją minutę pasinaudojęs subyrėjusia varžovų gynyba pasiuntė kamuolį į vartus ir išlygino rezultatą 1:1. Netrukus prancūzas antrą kartą nuginklavo vartininką ir persvėrė rezultatą „Real“ naudai 2:1.

Nabilis Diraras 34-ąją minutę smūgiuotas kamuolys nuo rikošeto atsidūrė vartų tinkle ir rezultatas tapo lygus 2:2.

K.Benzema 53-ąją minute tiksliu smūgiu galva išvedė Ispanijos klubą į priekį 3:2.

Ozanas Tufanas vos po šešių minučių nuostabiu smūgiu iš toli atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 3:3.

Nacho 62-ąją minutę pirmasis prišoko prie vartininko atremto kamuolio ir vėl sugrąžino „Real“ pranašumą 4:3.

Mariano 79-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartus ir įtvirtino „Karališkojo“ klubo pergalę 5:3.