audi cup

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „audi cup“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „audi cup“.

8 įvarčių fiestoje – įstabi „Real“ pergalė prieš „Fenerbahče“

Madrido „Real“ klubas „Audi Cup“ turnyro kovoje dėl trečiosios vietos 5:3 nugalėjo Stambulo „Fenerbahče“ futbolininkus. Garry Rodriguesas 6-ąją minutę puikiu smūgiu iš tolimesnės distancijos išvedė „Fenerbahče“ į priekį 1:0. Karimas Benzema 12-ąją minutę pasinaudojęs subyrėjusia varžovų gynyba pasiuntė kamuolį į vartus ir išlygino rezultatą 1:1. Netrukus prancūzas antrą kartą nuginklavo vartininką ir persvėrė rezultatą „Real“ naudai 2:1. Nabilis Diraras 34-ąją minutę smūgiuotas kamuolys nuo riko...
2019-07-31

„Manchester United“ neteko E. van der Saro

„Manchester United“ komandą pasiekė liūdnos žinios – 38-erių metų vartininkui iš Olandijos Edwinui van der Sarui tuojau pat reikalinga operacija, dėl kurios jis bus priverstas praleisti naujojo Anglijos „Premier“ lygos čempionato startą. E. van der Sarui pirštas ir kairės rankos kaulas lūžo per tarptautinio keturių ekipų „Audi Cup“ turnyro finalo rungtynių su Miuncheno „Bayern“ 11 metrų baudinių seriją, kurią rezultatu 7:6 laimėjo vokiečiai.