Londono „Tottenham“ futbolininkai pasinaudojo vienintele Madrido „Real“ padaryta klaida pirmajame kėlinyje ir rezultatu 1:0 (1:0) nugalėję ispanus pateko į „Audi Cup“ turnyro finalą.

Vienintelis įvartis buvo pelnytas po „Real“ klaidos 22-ą žaidimo minutę. Tuomet Marcelo nesėkmingai bandė „ištraukti“ kamuolį, skriejantį į užribį, bet numušė jį į tokią pavojingą zoną, kur jo jau tykojo „Tottenham“ puolėjas Harry Kane‘as.

Anglas pasinaudojo tokia dovanėle ir iškart liko vienas prieš vartininką, o lengvu smūgiu nuginklavo jį ir greitai džiaugėsi įvarčiu. To pakako, kad „Tottenham“ galiausiai iškovotų pergalę ir patektų į Vokietijoje vykstančio turnyro finalą.

Jame Mauricio Pochettino auklėtiniai susitiks arba su Miuncheno „Bayern“, arba su Stambulo „Fenerbahče“.