Šeštadienį tęsėsi tryliktasis Lietuvos futbolo A lygos turas. Pajūryje pergalę šventė Marijampolės „Sūduva“, kuri 2:0 nugalėjo „Palangą“. Tai buvo jau aštunta iš eilės „Sūduvos“ pergalė.

Abu įvarčiai krito antrajame kėlinyje. 51-ąją minutę Marijampolės ekipą į priekį išvedė Mihretas Topčagičius. 83 minutę pergalę įtvirtino Robertas Vėževičius.

Su 33 taškais Marijampolės „Sūduva“ yra vienvaldė A lygos lyderė. Palangos klubas su 7 taškais rikiuojasi paskutinis.

Tuo tarpu LFF stadione Vilniaus „Riteriai“ 1:0 nugalėjo Kauno „Žalgirį“.

Vienintelį įvartį Vilniaus klubui pelnė Teremas Moffi, kuris 71 minutę realizavo 11 metrų baudinį.

Vilniaus ekipa negalėjo rungtyniauti stipriausiomis pajėgomis – dėl surinktų keturių geltonų kortelių yra diskvalifikuotas Lajo Traore.

Laikinosios sostinės ekipai negalėjo padėti diskvalifikuotas vidurio gynėjas Tomas Mikuckis.

„Riteriai“ su 22 taškais A lygoje susilygino su Kauno „Žalgiriu“ ir užima ketvirtą vietą.