Rimo Kurtinaičio vadovaujama Maskvos srities „Chimki“ priartėjo per žingsnį nuo Vieningosios lygos finalo.

„Chimki“ turnyro pusfinalyje namuose 91:64 (25:16, 18:12, 27:22, 21:14) sumindė Kazanės UNIKS. Tai buvo trečiosios serijos rungtynės, dabar pamaskvio klubas pirmauja 2:1.

Pergalę dalinai nulėmė jau pirmasis dvikovos kėlinys, kuriame šeimininkai atsiplėšė 9 taškais, o anksti pagautas geras rungtynių rimtas leido toliau tęsti dominavimą ir kartu laimėti visus likusius kėlinius,

Jei R. Kurtinaičio komanda pasieks trečią serijos pergalę, finale veikiausiai susikaus su Maskvos CSKA krepšininkais.

Vieningosios lygos čempionai automatiškai užsigarantuoja vietą Eurolygos varžybose.