Oklando „Golden State Warriors“ nuo trečio Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) finalo per trejus metus skiria 2 pergalės. Be lyderio Kevino Duranto žaidę „Warriors“ Vakarų konferencijos finale antrąkart patiesė Portlando „Trail Blazers“.

Oklande vykusi dvikova baigėsi šeimininkų pergale 114:111 (29:31, 21:34, 39:24, 25:22), dabar „Warriors“ serijoje iki keturių pergalių pirmauja 2:0.

O antrasis serijos mačas tikrai galėjo baigtis kitaip. Portlando krepšininkai beveik visos dvikovos metu buvo priekyje, po dviejų kėlinių pirmavo ir 17 taškų skirtumu, tačiau subyrėjo per lemiamas 4 minutes, kuomet beveik visus taškus pelnė tik šeimininkai.

Likus toms keturioms minutėms Portlando vyrukai dar buvo priekyje 100:108, tačiau tuomet prabilo čempionų snaiperiai ir kartu užtilo visas rungtynes veikusi „Trail Blazers“ puolimo mašina.

Oklando krepšininkai spurtavo 14:3 ir taip pasiekė fantastinės svarbos pergalę bei žengė tvirtą žingsnį dar vieno finalo link.

Tiesa, dvikovoje svečiai galėjo išplėšti ir pratęsimą, tačiau lemiamą Damiano Lillardo metimą paskutinę ataką nugesino Andre Iguodala.

Į pergalę nugalėtojus, kaip įprasta, vedė toliašaudis Stephenas Curry. Snaiperis pelnė 36 taškus, atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 8 kamuolius.

Dvi rungtynės dabar vyks Portlando mieste.

„Golden State Warriors“: Stephenas Curry 37 (4/14 tritaškiai, 8 atk. kam., 8 rez. perd., 6 kl.), Klay'us Thompsonas 24 (4/8 tritaškiai), Draymondas Greenas 16 (10 atk. kam., 7 rez. perd., 5 bl.), Kevonas Looney 14 (6/6 dvitaškiai, 7 atk. kam.).

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 23 (5/12 tritaškiai, 10 rez. perd.), C.J.McCollumas 22 (3/7 tritaškiai), Sethas Curry 16 (4/7 tritaškiai), Maurice'as Harklessas ir Rodney Hoodas po 12.