Duomenų centras (nuotr. Organizatorių)

Rinkos tyrimų bendrovė „IDC“ prognozuoja, jog iki 2016 m. organizacijų išlaidos konverguotoms ir hiperkonverguotoms IT infrastruktūrų sprendimus kasmet vidutiniškai augs net 53 procentais. Pirmoji Lietuvos rinkai hiperkonverguotus infrastruktūrų sprendimus pranešė pristačiusi IT saugumo, duomenų perdavimo ir duomenų centrų sprendimų bendrovė „Santa Monica Networks“, tapusi amerikiečių kompanijos „SimpliVity“ sertifikuotu partneriu Lietuvoje.

„Hiperkonverguoti sprendimai – tai sprendimai, sujungiantys serverių, duomenų saugojimo, tinklų sujungimo ir valdymo teikiamas galimybes, naudojantis tik vienu įrenginiu – viskas integruota viename įrenginyje, valdoma vieno administratoriaus. Pasirinkome partnerį, kurio neabejotina IT rinkos, pardavimų ir technologinė kompetencija ne tik padeda pristatyti rinkos inovacijas klientams Lietuvoje, tačiau gali pasiūlyti ir papildomų paslaugų, taip suteikdama pridėtinę vertę mūsų sprendimams. Didžiuojamės partneryste su „Santa Monica Networks“, kaip pirmuoju partneriu Lietuvoje“, – sakė Keijo Niemistö, „SimpliVity Corporation regiono pardavimų vadovas Šiaurės ir Baltijos šalyse.

REKLAMA

Pasak bendrovės atstovų, hiperkonverguoti IT infrastruktūros sprendimai suteikia galimybę optimizuoti IT išteklius pridedant funkcijas, kurios maksimaliai efektyviai išnaudoja WAN sujungimus, duomenų kopijavimą į atskiras fizines vietas, laikinų failų valdymą, atsarginių duomenų kopijų sukūrimą, debesų kompiuteriją – visa tai už tradicinio sprendimo kainą, ne tik sumažinant sistemos sudėtingumą, bet ir eksploatacijos kaštus.

Būtent paprastesnė ir mažesnių kaštų reikalaujanti eksploatacija, „Santa Monica Networks“ duomenų centrų grupės vadovo Vaido Zlotkaus manymu, ir yra pagrindinis šių hiperkonverguotų duomenų centrų sprendimų pranašumas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų